Стройко

  • 1 923
  • 22
Здравейте, мами:))
Посети ли вече някой тазгодишното изложение Стрйко, което се е открило днес? Аз се каня тези дни да го направя... Ако има възможност, ако харесам нещо (кухня имам предвид) направо ще поръчам. Има ли отстъпки някакви? Изобщо заслужава ли си да си губя времето там или да обикалям мебелните къщи?
Виж целия пост
# 1
Заслужава си и то много, защото почти всички фирми правят отстъпки ако поръчаш по време на изложението  Peace
Виж целия пост
# 2
Повечето правят отстъпки.Има интересни неща,зависи какво те интересува.Само кухни ли?Ние бяхме сутринта и още не беше всичко подредено,но определено си заслужава разходката.Аз лично си свърших доста добра работа,отивайки там.Всичко,което ме интересуваше намерих.
Виж целия пост
# 3
Аз тепърва мисля да ходя с половинката,но когато той може.Аз пък разбрах,че било по-малко тазгодишното Стройко и почти никъде не било уоменато за отстъпки.Но поне всичко е на едно място!
Виж целия пост
# 4
Има интересни неща,зависи какво те интересува....

И аз се каня да отида, но вероятно ще е в събота или неделя.
Само български производители ли участват или има и вносители?
Има ли и дизайнерски мебели от Италия, които са във високия клас (ценови имам предвид). Интересни са за идеи.
Виж целия пост
# 5
Да, има дизайнерски, има и по-скромни. Аз лично хвърлих око на маса и столове за трапезария на доста добри цени.
Виж целия пост
# 6
А докога продължава?
Виж целия пост
# 7
до 24ти е калабълъка
Виж целия пост
# 8
Заслужава си да отидеш! Дори и да не поръчаш нещо сега, поне ще добиеш представа за повечето фирми - производители, вносители, за цените. Иначе си е голямо обикаляне по целия град.
Виж целия пост
# 9
Да, има дизайнерски, има и по-скромни. Аз лично хвърлих око на маса и столове за трапезария на доста добри цени.

На коя фирма са?
Виж целия пост
# 10
А знаете ли в събота в колко часа отварят?
Виж целия пост
# 11
А знаете ли в събота в колко часа отварят?

Мисля, че в 10.00, както всеки друг ден от изложението.
Виж целия пост
# 12
А знаете ли в събота в колко часа отварят?


A в неделя ще работят ли?
Виж целия пост
# 13
А знаете ли в събота в колко часа отварят?


A в неделя ще работят ли?
Със сигурност

Аз не съм очарована от Стрйкото.Търсихме си холна гарнитура/модулни секции де/-и може би само на две три места имаше изложена...
Бъкаше обаче от спални с гардероби,кухни ,столове и бани.
Виж целия пост
# 14
и яко дограми и паркети Confused
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия