Какво да направя зачервен ляв тестис?

  • 1 146
  • 3
Днес по обяд като преобувах малкия забелязах, че левият му тестис е доста по голям от десния и доста зачервен Sad Обадих се на педиатърката и тя ме посъветва да слагам компреси с реванол, каза че вероятно задържал вода newsm78. Момичета имали ли сте подобен проблем, помагайте.
Виж целия пост
# 1
В момента ние сме така и утре сме на лекар пиши моля те какво стана моина ли бързо и какво правихте
Виж целия пост
# 2
Я си изнуди лекарката за направление и го заведи на хирург да го види. Или на нефролог. Да видят на ехограф дали задържа вода и да ти каже специалист какво да се направи. Ние заради една всезнаеща педиатърка ще правим на малкия бъбречна операция с две години закъснение и без гаранция че ще се оправи на 100%.
Виж целия пост
# 3

Просто да поясня - за бъбрек се ходи при нефролог, а за тестис .... при тестолог Joy
Едностранното зачервяване на обвивката на тестика (скротум) е опасна ситуация - трябва ви детски хирург (има ги навсякъде в България и особено в "Пирогов") или детски уролог (има ги само в "Пирогов").
Идвайте на преглед - ДжиПитата не са наясно, те просто печелят от вас  #2gunfire
Особено не са наясно те по отношение на препуциума (виж съответните форуми).
Колкото до мен, аз съм отворен за всякакви консултации, но няма да се обидя, ако не ме  потърсите
 Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия