херния при двумесечно бебе

  • 711
  • 3
Здравейте мами! Писах на друго място и сега копирам и тук. На моето бебче, което е на два месеца и половина, вчера му се подду единия тестис и се оказа херния. Беше много страшно, заклещена и имах чувството, че ще се пръсне.  Лекарката каза, че трябва да се оперира когато стане на годинка или 10 кг.  А хирурга каза 2-3 годинки.  Много съм притеснена. Трябва да го пазя да не плаче, да не се напъва изобщо, а той все още има колики. Помагайте!  Crying or Very sad Има ли други подобни случаи и какво сте правили. Толкова ме е страх, да не би да изпусна момента и да станат усложнения. Все си казвам, че ще го заболи и ще проплаче, постоянно го събличам и му свалям памперса да проверявам дали пак не се е надул - не знам как ще го опазя толкова дълго време. Моля ви споделете или ако сте чували нещо. Знам, че е рисковано да се оперира толкова рано и не знам какво дда направя!
Виж целия пост
# 1
На зълва ми детенцето беше така на около месец.Лекарите и казаха че трябва да го пази и ако пак се повтори може и операция. .Сега е на две години и осем месеца и всичко е на ред.Дано да е така и за напред. Peace
Виж целия пост
# 2
Дими, а тя как го опази да не плаче? Аз открих, че като танцуваме се успокоява много и като катерим стълбите, но това няма да мога да правя навсякъде. Sad
Виж целия пост
# 3
Постоянно беше на ръце
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия