Кога се прави прощъпулник?

  • 689
  • 12
Искам да ви питам кога точно се прави прощъпулник - когато детето ходи вече добре или когато тепърва прохожда?
Виж целия пост
# 1
Когато детето може да направи 10-ина крачки самичко и да не падне след това.
Виж целия пост
# 2
Различни мнения ще чуеш, направи го тогава когато сама решиш  Wink.
Аз ги правих когато проходиха стабилно. Баба ми твърди, че прощъпалника се прави когато детето проходи стабилно, за да спре да пада изобщо. Аз и се доверих.
Весел празник.
Виж целия пост
# 3
Едно време за дъщеря си направих като проходи. Тя тръгна много устремено още на 8 месеца. На 9 вече тичаше, а аз едвам я догонвах. Питка, мед и съседски деца да тичат така се прави. И се редят предмети свързани с професии, по поверие каквото хване детенце с такова нещо ще му е свързана работата.
Виж целия пост
# 4
Аз го направих когато ходеше вече стабилно. Не върви някак си да правиш прощъпулник и то да присяда на всеки две крачки. Ще чакаме да се похвалиш какво е хванало детенце!    bouquet
Виж целия пост
# 5
Направихме го след като ходеше стабилно.
Виж целия пост
# 6
И на двете си деца прощъпулника направих, когато проходиха стабилно.
Виж целия пост
# 7
Прави  се когато проходи по- стабилно.За да не се спъва и да не пада.Така знам от бабите.
Виж целия пост
# 8
а идеи какви предмети да наредим? Grinning
Виж целия пост
# 9
И аз знам, че се прави, когато детето е по стабилно вече.
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=68444.0 - виж тука за идеи
Виж целия пост
# 10
Когато детето може да направи 10-ина крачки самичко и да не падне след това.
И аз така знам!
Виж целия пост
# 11
Аз направих прощъпулниците и на двете деца след като направиха 3-4 крачки сами. Не знам дали е суеверие, но след като раздадох прощъпулника щерката много бързо започна да ходи сама.
Виж целия пост
# 12
Аз преди две седмици правих прощъпулник на дъщеричката си.Изчаках я да почне да прави по пет-шест крачки сама и го направих.
И аз като Роуз не знам дали е поверие или си внушавам, но като че ли след прощапулника, Преслава започна да върви по-стъбилно и с повече увереност.
Предмети може да наредите каквито вие искате.
Успех ви желая. Grinning
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия