Занималня в двореца на децата

  • 832
  • 3
Мами, някой водил ли е детенцето си там? Една майка писа в др. тема, че  е водила децата си, но е гост и не мога да и пиша на мейла за повече подробности. Въобще какво ви е мнението за този "дворец"?
Виж целия пост
# 1
Не съм водила детето си в т.нар. "дворец", но съм водила кръжок там и познавам доста от ръководния персонал. Като цяло нивото им е под всякаква критика (и казвам това не заради 50-те лева, които ми дължат от май месец), вечно цари някакъв хаос и хората се лутат насам-натам безцелно. Организацията на проявите, на които аз съм присъствала, е ужасна и е тип "от днес за вчера". Самият дворец отвъртре е доста нелицеприятен - олющена мазилка, счупени плочки, столове, маси и прочие инвентар. Според мен вътре е прекалено сиво и мрачно - аз поне си представям подобно място изпълнено с цветове и настроение.
Всичко това, разбира се, са лични впечатления и много би ми се искало някой да ме опровергае, защото мястото наистина може да се превърне в приказен дворец за децата.
Виж целия пост
# 2
Много съжалявам за този отзив. А аз си представях поне прилично изглеждащо място
Виж целия пост
# 3
Li, за съжеление потвърждъвъш всичко, което съм чула дотук за това място. Наистина много жалко. Но явно е така, няма едно хубаво мнение.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия