До кога ще се храним през ноща?

  • 1 455
  • 32
През деня и да му давам мляко да пие няма да го погледне,но през ноща се събужда с рев и ми вика мляко,мляко-и испива почти по 2 кофички мляко.Направо ми е мъка как ще го откажа от това мляко? Thinking
Виж целия пост
# 1
Не виждам защо трябва да го отказваш  Grinning и дъщеря ми заспива в 24 часа с мляко и сутрин 6-7 пак пие  Peace
Виж целия пост
# 2
Нека си пие детенцето, за него няма никакъв проблем. Не свикна ли вече с безсънието Grinning?
Виж целия пост
# 3
Детето само ще се откаже. Трябва ти просто търпение. Ако имаш възможност, гледай да си поспиваш през деня.
Виж целия пост
# 4
Детето само ще го откаже .Когато махнахме шишето Тошко тогава отказа млякото. Simple Smile
Пламен си хапва нощно време  Laughing
както казва Аурелия:
Детето само ще се откаже. Трябва ти просто търпение. ftp://Ако имаш възможност, гледай да си поспиваш през деня.
Виж целия пост
# 5
Явчо беше спрял да се събужда от двумесечен, но покрай зъбите чат-пат сега става да пие мляко, всяко с програмата си  Laughing
Виж целия пост
# 6
И ние все още си лягаме и се събуждаме с бутилката "мекце"
Виж целия пост
# 7
и Светльо напоследък обича да си пиива мляко презнощтта
имаше период в който с ебеше отказал,сега пак си го иска:)никой незнае кога ще се откаже
Виж целия пост
# 8
До кога ще се храним през ноща?


Ами докато сте гладни. Laughing
Щом иска значи има нужда от това мляко.Само ще  се откаже детето.Давай му. Heart Eyes
Виж целия пост
# 9
и ние си пием шише мляко през нощта.ако се опитам да го залъжа с вода настава голям рев.иначе спи непробудно през цялата нощ.май вече свикнах Simple Smileсамо мир да е smile3541
Виж целия пост
# 10
От както се е родил си търси млякото вечер .Какво да ги правиш малките гладници ?Нека папкат ,все ще се откажат . Wink
Виж целия пост
# 11
През деня и да му давам мляко да пие няма да го погледне,но през ноща се събужда с рев и ми вика мляко,мляко-и изпива почти по 2 кофички мляко.Направо ми е мъка как ще го откажа от това мляко? Thinking

Остави го сам да се откаже, когато е готов за това. Peace

Щерката малко след годинката прояде пак нощем 250 мл кисело мляко  ooooh!. Отказа се сама на 2г8м, когато изобщо отказа да пие мляко. Тогава тръгна на ясла и може би се изморяваше доста през деня и за това престана да се буди посред нощ за мляко.  Thinking
Виж целия пост
# 12
Момичетата са ти отговорили, че детето само ще откаже млякото, когато не се нуждае от него. Моята дъщеря се буди сутрин в 5,30 за мляко понякога и й давам.
Виж целия пост
# 13
И при нас е така, преди въобще не се е събуждала през ноща, но от както почнаха зъбите, а тя до годинката имаше само двата долни, пие посред нощ мляко и то иска кисело не адапте. За да ми е по удобно правя си готово шише в хладинка, когато поиска само притоплям в микровълновата.
Виж целия пост
# 14
Нашата д-рка каза ,че не е желателно да се храни нощем,за да му почива коремчето и ако се храни моело да получи анемия, пък и вече е бил голям ,за да се храни през нощта . Thinking
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия