Да обменим опит. за прането става дума...

  • 6 503
  • 113
темата за сушилните ме 'бутнаха' да пусна тази тема...отдавна се каня да ви питам Laughing Mr. Green

аз бях върл фен на течен ариел доста време, но откакто ползвам течен персил не го заменям за нищо. много съм доволна, ама пусто в испания няма newsm78 Rolling Eyes
последния път като ходихме до португалия се запасих с две големи дамаджани и за цветно и за бяло по една , ма гледам свършва...викам на Рет да го пращат в командировка натам, че лошо, свикнах много и с аромата му.

подчертавам течен, защото прахообразен не ползвам години наред.

вие сте Wink
Виж целия пост
# 1
Само и единствено - течен Tide Bleach.
Гласувам с последната опция  Mr. Green
Виж целия пост
# 2
ох, кейси...забравих тайд Mr. Green
Виж целия пост
# 3
Доста течни изпробвах, но не ми харесват.По съвет от форума пера с прахообразния Персил и съм много доволна.
Виж целия пост
# 4
И аз като Кейси - течен Тайд. Тук Персил и Ариел няма, Тайд е най-добрия.
Виж целия пост
# 5
Ами аз като използувам на таблетки, къде да гласувам?
Виж целия пост
# 6
Аз от известно време купувам само Dixan на прах в едни големи картонени кутии
Виж целия пост
# 7
Ами аз като използувам на таблетки, къде да гласувам?
гласувай вече Peace
Виж целия пост
# 8
Аз пера само с течен WIPP. Преди него ползвах само Ариел, но последните 2 опаковки не ми харесаха и спрях да го купувам.
И мен много ме е яд, че тук няма Персил, по-хубав прах от него не съм ползвала Sad

п.п. Гласувам пера само с течен, но не какъвто и да е  Wink
Виж целия пост
# 9
гласувах с 2, ама да уточня Naughty, че става ? 3а един "чувствителен Crazy" ( ра3бирай сен3итив ) Ариел....
Виж целия пост
# 10
Течен Персил сензитив и обикновен течен са мойте фаворити.
Виж целия пост
# 11
Прахообразен Персил е моят фаворит.
Виж целия пост
# 12
Тук няма много голямо разнообразие (няма и Ариел) и тайда е на почит...така че и аз като всички  Wink
Виж целия пост
# 13
Течен Персил или течен Тайд  Peace
Виж целия пост
# 14
Хара, за какво ти е тази анкета? Да не работиш за някой производител? Просто се чудя за какво може да ти послужи
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия