Скоро ще станем на 1г. Вашите съвети за празника?

  • 415
  • 6
Друго е да питаш патило, нали?Затова споделете, моля, какво да не пропусна, как по-добре да се организирам и т.н. Как мина първият рожден ден на вашите дечица, ако сте празнували така, разбира се? Аз смятам да събера майки и дечица/3 са в детската градина, 4 са бебешорите под годинка/ в един ресторант - пицария. Надявам се, че ще отвори само за нас, защото зимата не работи. Обширно и високо помещение, за да могат да изпушат по една цигара мамите, и за да могат да влязат с количките. То няма да е кой знае какво празнуване, но ще има торта, разбира се и много снимки. Татковци не се предвиждат. За бебоците ще направя бисквитена тортичка. Купих и украса-гирлянди и шапчици. Това е добре мисля за 1-ви РД. Нещо да не пропускам?
Виж целия пост
# 1
Първите рожденни дни ги правихме малко по-скромно, щото са си още бебета. По-малко гости и дандания е моят съвет.
Виж целия пост
# 2
Ние започнахме поне месец по-рано да го учим на:
 "На колко годинки е Кирчо?" и той вдига един пръст,
"А колко голям ще порасне?" и вдига високо двете ръце.
Много се забавляваше, вече не ги помни  Mr. Green

Също така, което е по-важно, го научихме да духа свещ. На рождения си ден се справи много добре. Това обаче не го забрави  Mr. Green види ли свещ иска да я запалим.

А за самия празник - каквото стане. В нашия случай Кирчо беше доста кисел (няколко дена) от зъби или нещо подобно. Но пак беше хубаво.

Тогава му правихме и прощъпалник. Виж това изисква повече приготовления. За да не ограничаваме избора на предмети, бяхме помолили всички гости да донесат поне по един прощъпалнишки предмет.

Успех и приятно  Grinning
Виж целия пост
# 3
Ами 1-ия рожден ден на Таня празнувахме по роднински с баби и дядовци и го направих вкъщи и то на обяд  Simple Smile Много са малки на тази възраст и когато всички големи им обръщат внимание им е по-добре отколкото да играят с други деца.
Виж целия пост
# 4
Празнувахме 2 дни.Първият(на самият ден) бяхме спретнали детско парти у дома.На следващия ни беше кръщенето, и след това бяхме на заведение с роднините.Изкарахме много весело и двата дни.  ura
Виж целия пост
# 5
Аз също имах желание за разни детски партита, за балони, украси, игри и шарения. Обаче, като се замислих, синът ми нищо нямаше да разбере от целия празник, а децата щяха да си играят, както всеки ден на вън... За това на обяд събрахме бабите, а вечерта - нашите приятели и стана супер празник  Simple Smile

Извинявай, medunka, но много лошо впечатление ми направи това
Обширно и високо помещение, за да могат да изпушат по една цигара мамите, и за да могат да влязат с количките.
Sick
Виж целия пост
# 6
Да, знам за мамите-пушачи, на аз съм сигурна, че някои няма да се въздържат и все пак ще запалят. Говоря като си тръгнат най-малките. Аз за техните деца мисля, а те са на по 3-4-5 години. Нищо, че ще са три-четири дечица. Искам да мога да направя нещо по въпроса, но уви. Мои колежки /40-50годишни жени/ не спряха да пушат в мое присъствие, когато бях бременна. В чудо се бях видяла. Но не ми се разказва - само ще се издразня за пореден път. И аз запалвам понякога, за да не помислите, че съм върла непушачка, но смятам, че културата ни в това отношение е нулева. Благодаря на отзовалите се. Знам, че бебо не разбира така добре, но това е празник и на всички, които ни обичат. Нашето кръщене и почерпка с роднините ще е предният ден, защото РД се пада в понеделник, за съжаление.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия