Скърцащ матрак-помогнете!

  • 7 013
  • 12
Матракът ни страшно много скърца и не можем да спим.Някоя от вас има ли идея какво може да се направи.Иначе е страшно удобен.
Виж целия пост
# 1
Купете си нов. Peace
Виж целия пост
# 2
Нов му е майката  Rolling Eyes И нашият на там отива  ooooh!
Виж целия пост
# 3
Ами нашият си е нов,ама и той така... ooooh!
То според мен не е от матрака,ми нещо от самото легло. Все го наместваме и за една - две вечери е ОК,ама после пак! Ще следя темата.. Peace
Виж целия пост
# 4

То според мен не е от матрака,ми нещо от самото легло. Все го наместваме и за една - две вечери е ОК,ама после пак! Леглото ни е почти ново.Старото легло скърцаше и от него матрака.
Виж целия пост
# 5

То според мен не е от матрака,ми нещо от самото легло. Все го наместваме и за една - две вечери е ОК,ама после пак! Леглото ни е почти ново.Старото легло скърцаше и от него матрака.

Ами нашето легло също е ново,заедно с матрака го купувахме,преди има няма 2 месеца...Още от началото си скърцаше! Моичкият каза,че било от някаква джаджа на леглото и всяка вечер си казваме,че на следващия ден ще му напомня да го оправи и така...до другата вечер. Все забравяме и после цяла нощ  smile3511
Абе все някой ден ще се сетя да му напомня!!!  Mr. Green
Виж целия пост
# 6
Пфуу, и нашто легло скърца  ooooh!

Май само тия от кованото желязо нямат мърдане  newsm78
Виж целия пост
# 7
ako si kupuva6 nov, 4uh 4e tezi "magnifleks" nqmali ravni. super bili, a ima i po-evtini de.
ama pyrvo si proverete legloto
Виж целия пост
# 8
И нашия така. За нов плаче, ама.... newsm78
Виж целия пост
# 9

Май само тия от кованото желязо нямат мърдане  newsm78


вярно е! нашето дори не помръдва. всъщност сам човек не може да го премести и на йота. но пък при нас матракът дава дефекти.
Виж целия пост
# 10
 А като Ви е нов матрака(май прочетох на 2 месеца) - не е ли в гаранция. Ние лятото купувахме матраци за леглата на децата и са с 5 год. гаранция. Не знам обаче какво покрива гаранцията.
Виж целия пост
# 11
А като Ви е нов матрака(май прочетох на 2 месеца) - не е ли в гаранция. Ние лятото купувахме матраци за леглата на децата и са с 5 год. гаранция. Не знам обаче какво покрива гаранцията.

Ако питаш за нашия матрак,да - предполагам е в гаранция,но не мисля ,че проблема е в матрака. Той си е съвсем наред...Даже си мисля как може един матрак да скърца,при положение ,че той си е съвсем мек.  #Crazy От леглото ще да е проблема! Някаква пружинка отдолу не била завинтена както трябва още при монтажа...
Виж целия пост
# 12
И аз имах скърцащи преживявания със стар еднолицев матрак. Ама наистина си беше стар и звукът при какъвто и да е допир с него беше ужасяващ... Купихме нов, а заедно с него и подматрачна рамка, както си му е редът. И какъв беше ужасът ми, когато още първата вечер от леглото се разнесе едно метално скърцане, ама по-ужасно и от предишното! Оказа се, че скърца подматрачната рамка. Там, където дървените летви влизат в рамката трябвало да бъде не знам си какъв срез, ама се била развалила машината и си го пердашили така...  #2gunfire С напътствия от фирмата-производител мъжът ми им "свърши" работата с едни клещи и това беше.  Peace
Та мисълта ми (малко дълго изложена) е да си проверите подматрачната рамка, ако имате такава. Успех!
  bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия