Май се нуждая от помощта ви !!!

  • 1 255
  • 7
Миналата година малкия много боледува в яслата и се наложи да напусна работа.Сега вече е в нова градина,просто го преместих и повече от 8 месеца нямаме никакви проблеми, но аз не мога да си намеря работа.Регистрирана съм в jobs.bg, rabota, zaplata. Получавам предложения, но щом започна работа , условията веднага се променят- ту работното време , ту парите са много по-малко, ту местоположението на работното място се оказва другаде.
За съжаление повечето ми приятели в София емигрираха в чужбина, и няма кой  да ми помогне с работа "чрез познати", този вариант е все пак най-надеждният.
Имам 5 годишен опит  в търговски фирми като компютърен оператор складови програми,стоковед, фактурист.Много спокоен и уравновесен човек съм, издържам на натоварване,подредена и всеотдайна. 
Бих била много благодарна, ако някой чуе за нещо такова, да ми пише на ЛС или на  тел.0899774832.
Изискването ми за заплата е не по-малко от 500лв. Живея в Дружба1
Виж целия пост
# 1
Аз работа не мога да ти предложа /дано някой друг ти помогне/, но искам да те питам, за колко време спря детето си от ясла и след колко време тръгна в другата, от която си доволна? Все едно описа моя случай, но сега сме в къщи и се чудя, кога да я давам и дали въобще да я връщам в старата й ясла, от която постоянно боледуваше... дали ще е същата история, ако я запиша в друга и т.н. Та, историята, която си описала е сходна на моята, но без щастливия завършек, за това реших да те питам, това което и попитахSimple Smile.
Виж целия пост
# 2
НЮ, слез една година прекъсване, аз върнах малката на градина/ ако си спомняш тя много боледуваше/, но сега и давам ЗЕ и Коластра и съм доволна.
Виж целия пост
# 3
Сори за офф-а, ама питала ли си лекар дали може да се дават ЗЕ и Коластра на детето? В момента съм бременна и ме е страх да ги приемам заради бебето, а преди това много добре се чувствах като ги пиех. Та мислиш ли, че мога и в момента да ги приемам?
Виж целия пост
# 4
Аз работа не мога да ти предложа /дано някой друг ти помогне/, но искам да те питам, за колко време спря детето си от ясла и след колко време тръгна в другата, от която си доволна? Все едно описа моя случай, но сега сме в къщи и се чудя, кога да я давам и дали въобще да я връщам в старата й ясла, от която постоянно боледуваше... дали ще е същата история, ако я запиша в друга и т.н. Та, историята, която си описала е сходна на моята, но без щастливия завършек, за това реших да те питам, това което и попитах:).
Спрях го за 2 месеца, след лечение в болница. ОТ тогава пие хомеопатия, назначена от специалист, явно помага, защото и сега при контакт с други деца и зарази почти не боледува или кара на бързо и на крак много леко
Виж целия пост
# 5
Сори за офф-а, ама питала ли си лекар дали може да се дават ЗЕ и Коластра на детето? В момента съм бременна и ме е страх да ги приемам заради бебето, а преди това много добре се чувствах като ги пиех. Та мислиш ли, че мога и в момента да ги приемам?
Косултирай с лекар, но мисля че може.
Виж целия пост
# 6
Мерси!!!  Heart Eyes Моите доктори не са много очаровани от тези хранителни добавки, но според мен е, защото не са толкова информирани  Simple Smile
Виж целия пост
# 7
Не мога да ти помогна, но ти пожелавам успех в търсенето Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия