Каква торта да купя

  • 2 923
  • 30
Каква торта да купя на детето си за навършването на 1 годинка
Виж целия пост
# 1
Как така каква? Има толкова детски торти в сладкарниците - може ли да си уточниш въпроса?  Simple Smile
Виж целия пост
# 2
хУбАВА!      ura
Виж целия пост
# 3
Триизмерна Mr. Green
Някои сигурно се сещат за какво иде реч
Виж целия пост
# 4
Няма нужда от торта.....забъркай нещо ти......детето изобщо не забелязва рождения ден.......много е малко......но може да купиш една торта специално за гостите
Виж целия пост
# 5
Ето такава беше тортата на Боби за първия му рожден ден.
Той не и обърна особено внимание, само малко я размаза от горе, но пък ние много и се радвахме. Поръчахме я от Лучано, но почти всяка сладкарница вече има каталози с разни интересни предложения.
От тук можеш да си избереш сладкарница.
Виж целия пост
# 6
ние поръчахме една с блатове без яйца и растителна сметана. беше много вкусна, въпреки това, че нямаше яйца и истинска сметана. отгоре беше с някаква фотокартинка или нещо подобно, имаше вграден влак и езеро с лебеди. децата останаха много доволни, а и ние бяхме спокойни, че всички ще могат да ядат от тортата.
Виж целия пост
# 7
За 1вия РД на Дияна мама купи тортата, готова, детска. Но тортата беше за нас, то и купона не беше детски Simple Smile
Румито не ме подсещай за 4-измерните тоЛти Simple SmileSimple SmileSimple Smile
Виж целия пост
# 8
За РД на Лора заложих на Лъки  Peace
1 РД    2 РД
Виж целия пост
# 9
За първия РД аз измайсторих тортата. Купона си беше за по-скоро за нас родителите и приятелите, които поканихме.

За втория РД имаше 2 торти - едната за купона за големите на самия РД и друга за детския купон, съботата веднага след РД. (Мисля че Росита - Ментов носорог с тях мисля работеха).

Третия се падна в събота и поръчахме голяма торта, която стигна и за малки и за големи, че и единия вагон остана за домашно мислене. "100 грама сладки".

Преди няколко дни беше 4РД - тортата отново беше голяма и отново остана количество. Отново "100 грама сладки".

А за първия РД, просто държах аз да направя тортата - независимо, че не е върха на сладоледа, удовлетворението си струваше.


Ето историята на тортите до момента http://petyrcho.atspace.com/Torti/
Виж целия пост
# 10
Ola-laaaa, kakvi torti  #Crazy omm!
Виж целия пост
# 11
ще я правя аз. точно както и първата погача в найна чест. за мен е важно. вече започнах репетициите Simple Smile
Виж целия пост
# 12
За първия й рожден ден направих торта от продукти, които и тя можеше да яде - бисквитена торта с крем нишесте, отгоре със сметанов крем. Кръгличка, украсена с шприцовани цветенца. Нищо особено, но пък детето яде.

За втория й рожден ден правих торта-замък (морковената),

за третия - торта-подарък.
Виж целия пост
# 13
Аз на първия такъв бетон бях забъркала от черно брашно.....роднините хапваха тихо и се усмихваха любезно, но когато предложих второ парче, всеки се зауслушва.... Whistling
Виж целия пост
# 14
Secretgarden, ама и ти си скица. Имаш търпеливи роднини  Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия