Може ли да се смени само една фаянсова плочка?

  • 3 463
  • 8
Сигурно въпросът ми е глупав,но реших да попитам тук,защото има доста компетентни мами.
Счупих една от фаянсовите плочки на мивката в кухнята и много ме е яд.Съпругът ми изчете конско,че трябвало да се къртят всички сега,не можело изолирано да се сменят,но аз все си мисля,че има и друг начин за корекция от цялостна смяна на плочките.
Дано някой вещ в тази област ме зарадва! Praynig
Благодаря предварително!
Виж целия пост
# 1
може
миналата седмица я видях тая процедура
става със махане на самата нея и три максимум около нея тоест изолирано само част /и то махаха точно над кухненски шкафове /
трябва да го прави обаче фаянсаджия дето Може! да го направи
Виж целия пост
# 2
Може. Внимателно ще я изчегъртате отстрани. Ще ти отиде 1 ден.
Виж целия пост
# 3
Може, как да не може  Mr. Green Ние вече сме го правили този номер  Laughing
Виж целия пост
# 4
Може, как да не може  Mr. Green Ние вече сме го правили този номер  Laughing
И ние  Laughing
Виж целия пост
# 5
Благодаря,момичета! HugПоуспокоихте ме.
Плочката е откършена в центъра,а по периферията е здраво залепена и изчегъртване е невъзможно.Ще купя няколко плочки,само да не налетя на някой скубач-майстор ooooh!. да изпочупи всичко.
Виж целия пост
# 6
Мисля, че в твоя случай ще бъде невъзможно да смениш само дадена плочка. В зависимост от това как са подредени ще трябва да смените и плочките около тях. Плочките се разлепят чрез длето и чук като ударите не бива да са много силни  се нанасят по дългата страна , ако са правоъгълни .Има значение и кога са поставяне с какво за лепени и т.н. Надявам се да попаднеш на читав майстор.
Виж целия пост
# 7
Ако си държите на плочките извикайте задължително добър майстор защото с очите си видях как от една плочка падна цяло каре над мивката.
Виж целия пост
# 8
Ако го прави майстор - да Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия