Има ли майчета 2005 за Шейново?

  • 3 802
  • 49
Здравейте, има ли май-чета 2005 за Шейново?
Аз се записах там на консултации и за сега съм  много доволна, моля споделете Вашите впечатления Simple Smile
Виж целия пост
# 1
Аз за съжаление нямам никакви впечатления, но на този етап съм решила да раждам в Шейново и ще съм благодарна да понауча нещо от вас. Преди малко таман прочетох ужасяващата тема за неразбориите в болниците и вече изобщо не съм сигурна за нищо Sad
Виж целия пост
# 2
Аз ходя на ЖК там и живот и здраве ще раждам там, с уговорка. От лекаря си съм много доволна, от ЖК в общи линии - в смисъл като изследвания и т.н. всичко е ок, но на няколко пъти попадам по телефона на една и съща зла леличка, която ми се кара защо питам за резултати по телефона, а не на място, основавайки се на аргумента, че при тях е навалица....
Иначе съм доволна. Кога си на консултация, може да се засечем Wink  Аз съм на 10ти. А ходиш ли отделно при някой лекар от Шейново?
Виж целия пост
# 3
Здравейте бъдещи мами. Аз не съм към май-ските мами, но съм се записала също в ЖК в Шейново и за сега съм доволна. Малко раничко съм се записала, но така се случи че трябваше да отида. При д-р Ковачева съм за сега. На 14-ти януари ще ходя да ми взимат кръв и урина. За раждането ако всичко е наред мисля да остана при нея, иначе ще се запиша при д-р Богословова.  Grinning
Който има повече впечатление нека да пише.
Виж целия пост
# 4
Aз когато се регистрирах ме прие д-р Ковачева, но понеже бързаше мисля за раждане остави да ме прегледа д-р Василева и от двете съм с чудесни впечатления, бяха много мили и внимателни Simple Smile. Не знам обаче, сега като отида вторият път дали трябва да търся някоя от тях или ще е на който попадна. Иска ми се да съм пак при една от двете, но не се сетих да питам как стоят нещата и дали трябва да се плаща нещо допълнително за което. Другото, което чувала и ако някои може да ми каже така ли е, е че на раждането присъства лекар, който е на смяна, а не този, който ти е бил на ЖК. Ако някой ходи отдавна там нека каже дали е запознат с тези неща и моля казвайте имената на лекарите, от които сте доволни или недоволни, защото това е наистина важно Simple Smile
Виж целия пост
# 5
Мартеа, на 19 съм на консултация, но вероятно някой път ще се засечем Wink
Виж целия пост
# 6
Не го казвам наляво и надясно, за да не излезе, че му правя реклама Grinning  Аз ходя при д-р Ненов и съм много доволна, ходя при него още преди да забременея. При него родиха и две мои приятелки, и при двете имаше проблеми, но благодарение на него всичко е минало перфектно. Не знам обаче дали преглежда в ЖК, мисля, че не, но не съм сигурна.
Виж целия пост
# 7
Момичета, аз цял ден ровя и чета стари теми за Шейново и вече съм на път да се побъркам... Като цяло ще гледам да не се шашкам от негативните писания - явно такива има за всяка болница. Но има нещо друго, което не ми е ясно. Като гледам болшинството от вас са се записали на женска консултация в Шейново и .. са много напред с материала. Аз обаче от началото си ходя при гинеколожката в районната полоклиника, тя си ми назначава всички изследвания и ме следи и съм доволна от нея. Та в този ред на мисли смятам, че няма смисъл да ходя на ЖК в Шейново, че и да им плащам за това. Но така или иначе съм решила, че там ще раждам. И не ми е много ясно каква е процедурата като дойде време - ще трябва ли да плащам за раждането, ще трябва ли да плащам за избор на лекар, или просто да се моля този, който е на смяна да е свестен:pray:, а не някой изрод       Thinking
Изобщо ми е много мътна цялата организация и какво точно и как предстои в Шейново... Rolling Eyes
Виж целия пост
# 8
Цитат на: martea
Не го казвам наляво и надясно, за да не излезе, че му правя реклама Grinning  Аз ходя при д-р Ненов и съм много доволна, ходя при него още преди да забременея. При него родиха и две мои приятелки, и при двете имаше проблеми, но благодарение на него всичко е минало перфектно. Не знам обаче дали преглежда в ЖК, мисля, че не, но не съм сигурна.

Мартеа, здравей!
аз също съм се ориентирала към раждане в Шейново. Моля те кажи ми Ненов колко взима за раждане /ако ти е неудобно ми прати бележка/ за да се ориентирам. Благодаря предварително Sunglasses

п.с. а дали има разлика в цената за цезарово и нормално?!?
Виж целия пост
# 9
Цитат на: starfish
Aз когато се регистрирах ме прие д-р Ковачева, но понеже бързаше мисля за раждане остави да ме прегледа д-р Василева и от двете съм с чудесни впечатления, бяха много мили и внимателни Simple Smile. Не знам обаче, сега като отида вторият път дали трябва да търся някоя от тях или ще е на който попадна. Иска ми се да съм пак при една от двете, но не се сетих да питам как стоят нещата и дали трябва да се плаща нещо допълнително за което. Другото, което чувала и ако някои може да ми каже така ли е, е че на раждането присъства лекар, който е на смяна, а не този, който ти е бил на ЖК. Ако някой ходи отдавна там нека каже дали е запознат с тези неща и моля казвайте имената на лекарите, от които сте доволни или недоволни, защото това е наистина важно Simple Smile


starfish, опиши ми моля те Василева - да не е с боядисана в русо коса, някъде около 50-те и да й викат "Муци"? Ако е така, не я търси нея.
Виж целия пост
# 10
Не знам как и казват на Василева, но наистина е руса, а впечатленията, които споделям са от регистрирането ми, но по принцип ме прие д-р Ковачева. Аз не бях доволна от отношението на ЖК в поликлиниката, където трябваше да ходя по район и дори, когато отидох в Шейново се оказа, че са пропуснали да ми направят доста изследвания и веднага ми ги направиха. Самия факт, че в поликлиниката ми се скараха, че отивам на консултация в 3-месец с думите "Защо идваш сега, какво искаш да ти гледаме толкова рано?! По-добре да си ходиш и да дойдеш другия месец." трябва да ви говори много за отношението. Хубавото е, че човек има избор и аз съм щастлива, че се преместих. Много е важно да имаш доверие на лекаря си. Аз също чета доста противоречиви мнения за различните болници, но мисля, че винаги е най-хубаво, където се чувстваш най-добре Simple Smile
Виж целия пост
# 11
Днес ще се регистрирам за ЖК в Шейново и ще сподяле после!
С първата си бременност  също бях там, родих при Ковачева и съм много доволна от всико! Дано и сега да е така!
Виж целия пост
# 12
Аз също ходя на ЖК в Шейново и там ще раждам.Доволна съм като цяло от консултацията,а за раждането мога да кажа за опита на моя приятелка,която роди ноември месец там без уговорка.Всичко е минало добре,макар че не е било много леко самото раждане.Всички дежурни лекари са и обърнали внимание,защото в случая е имало нужда.Това е което знам засега.
Виж целия пост
# 13
Ох сега се връщам от жК и съм малко притеснена!
Значи отношението е супер! Прие ме ковачева! Разпитваха ме, гледаха ме на ултразвук, но се оказа, че главичката отговаря на седмиците ми , а крачето изостава с 1 седмица!
Ох много се нашашках! Вие като майчета с малко по-дълга бременност , как мислите нормално ли е това или си е аномалия!
Ковачева каза, че било нормално , ама какво ще ми каже като видя как пребледнях! Другата седмиба ще ходя за БХС и пак ще ме гледат на УЗ! На някоя от вас казвали ли са ви подобно нещо!
Виж целия пост
# 14
аз ще раждам в Шейново около 17.05...
не ходя там на ЖК - следи ме др.Райчева от Вита и в 36 гс ще ме прати при колега в Шейново - ще ми даде обменната карта и така...
Ще ме оперират с епидурална - но след като си видя момиченцето и като трябва да почнат да ме шият ще ме приспят...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия