3-те стъпки на Clinique

  • 2 129
  • 10
Моля, всички доволни и недоволни да си кажат, а също и каква е цената?
Виж целия пост
# 1
Аз съм от много доволните и "зависими" от 3те стъпки вече 7-8 години.
Виж целия пост
# 2
Аз не съм ги ползвала, защото поне за мен козметиката на Clinique е доста скъпичка  Sad
Но съм чувала много добри отзиви за всички продукти на тази фирма.Ако можеш да си го позволиш мисла, че няма да съжаляваш за избора си! Hug
Виж целия пост
# 3
А каква е цената?И евентуално какво представляват тези 3 стъпки  Embarassed,дали същото,което аз си мисля?
Виж целия пост
# 4
Мноооого  скъпо-кремчето от 15 мл. за свиване на порите някъде към 30-40 лв. Смятай.....
Само прекрасни неща съм чувала, но за сега само чувала.
Виж целия пост
# 5
още малко мнения
Виж целия пост
# 6

Много е важно да се подбере точният вариант за вашата кожа. Прочетох мнения,че сапунът изсушавал- има варианти на сапуни според вида кожа, а също така и третата стпка се предлага в 2 варианта-лосион и гел. Да, без фактор е, но това е  овлажнител, а не дневен крем.Така или иначе-можете да си поискате тестери в магазина и да пробвате за няколко дни. Цените-ще цитирам по  памет.Сапун- 23 лева,  -стига за 3-4 месеца. Излющващ лосион- 46 лв. за 200 мл.-също за 2-3 месеца. И Хидратиращата емулсия- 78 лева за 200 мл.,което е също  досатъчно за 3-4 месеца.
Виж целия пост
# 7
Ще потърся тестери, надявах се всичко да излиза до 100 лв Confused И аз съм чувала че стигат за няколко месеца, така става по-поносимо.
Виж целия пост
# 8
Ще потърся тестери, надявах се всичко да излиза до 100 лв Confused И аз съм чувала че стигат за няколко месеца, така става по-поносимо.
Попитай в магазина- има и травъл сетове- по-малки и по-евтини. 52 лева май бяха, но за 1 месец някъде...но пак е вариант-да ги пробваш.Сапунът колкото и да е малък,ще изкара 2 месеца

Виж целия пост
# 9
За почистване и аз като monda от много време ползвам трите стъпки и нямам оплаквания. Ползвам също от няколко месеца и All about eye за околоочния контур и дневен крем Superdefense Tripple action SPF 25, но аз обичам да сменям марките на кремовете и декоративната козметика, макар и засега да съм доволна.
Виж целия пост
# 10
Аз съм ползвала трите стъпки ,но с тестери или как точно се наричат .Доволна съм и скоро ще си направя подарък .
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия