Болна съм

  • 795
  • 3
Моля да ме посъветвате - бременна съм в 31 г.с., а се разболях - хрема, гърло, кашлица. Говорих и с  лекарката си, но бих искала да знам вие какво сте правили в такъв случай. Предварително ви благодаря за съветите!
Виж целия пост
# 1
Когато бях бременна първия път в 6-тия месец се разболях - температура, гърло и т.н. Не се обадих веднага на лекарката си, а пиех само парацитамол и витамини. В последствие тядоста ми се поскара, защото каза, че ако е било нещо бактериално си има антибиотици, които могат да се пият по време на бременност, тъй като не преминават през плацентото и едно не лечение е мого по-опасно ако доведе до усложнения. Така че моят съвет е - послушай лекаря си и проведи лечението, което ти е предписал.
Виж целия пост
# 2
когато аз бях бременна в 1м. развих някаква мигрена.Страшно главоболие-идваше ми главата в стената да си тряскам.До Пирогов стигнах.Оказа се ,че мога да мажа с тигрова мас там ,където ме боли най -много.Иначе пих и 3 дни по 1 парацетамол.(което не е препоръчително).По късно настинах.Страшна кашлица и хрема.Лекувах се с топло прясно мляко,в което се поставя малко чиста лой(без значение каква) и мед. Гадничко е ,но ме излекува.Това е по-скора за кашлицата. Сега прилагам този метод и на детето.
Виж целия пост
# 3
И аз като бях бременна се поразболях в 6-я мес.Пих само вит.С,чайове,смуках бонбони за гърло,а за хремата си слагах Прополис-като вазелин е.Казаха ми,че в краен случай мога да пия и Парацетамол.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия