Опровергава ли ви животa?

  • 2 535
  • 56
Здравейте!Любопитно ми е дали ви се е случвало някога да си кажете"Това на мен не може да ми се случи" или "Аз никога няма да направя.........."и не след дълго живота да ви постави в кофти ситуация,в която да ви се случват всички неща, които сте искали да избегнете.Аз се заричах за толкова много неща и сега започнаха да ми се случват,че вече не смея да си мисля за каквото и да било и да правя планове,защото всичко пропада.Как по принцип гледате на подобни ситуации-като на житейски уроци или просто съдба?
Виж целия пост
# 1
всичко, на което съм се чудила и дивила, ме е спохождало в живота.
За това гледам да карам по-кротко.
Виж целия пост
# 2
Колкото и да ми е искало да го кажа, никога не съм се осмелявала, защото знам че в живота се случват както очаквани, така и неочаквани неща. Аз живея така както ми харесва и гледам да изживявам нещата на момента, че знае ли човек какво го чака след завоя?????
Виж целия пост
# 3
всичко, на което съм се чудила и дивила, ме е спохождало в живота.
За това гледам да карам по-кротко.
Crazy Crazy Crazy същото.
Виж целия пост
# 4
Опровергава ме, да, но и аз се опровергавам почти всекидневно, тъй че не ме хваща съвсем непотготвена. Имам опит със себе си. Grinning
Виж целия пост
# 5
Плановете ми почти винаги се провалят.Затова и не се заричам и не си мисля ,че еди си кое на мен не може да ми се случи.Няма такова нещо.Всичко човешко може да ми се случи.
Виж целия пост
# 6
Колкото и да ми е искало да го кажа, никога не съм се осмелявала, защото знам че в живота се случват както очаквани, така и неочаквани неща. Аз живея така както ми харесва и гледам да изживявам нещата на момента, че знае ли човек какво го чака след завоя?????
Аз съм същата! Никога не знаеш какво може да ти се случи.........
Виж целия пост
# 7
Опровергава ме, при това доста сериозно. Също като Шани, гледам да я карам по-разумно, пък дано опровержението намалее. След няколко такива случая, спрях да се заричам в каквото и да било, а думата никога почти изчезна от речника ми, що се касае за бъдещи планове.
Виж целия пост
# 8
С живота се гледаме строго под вежди.... Flutter
Виж целия пост
# 9
Дам.
Живот ли бе да го опишеш!
Имам чувствто че напоследък тъпкано ми го връща за някой мои заричания и изказвания!
Виж целия пост
# 10
Ох, живот... Де го чукаш, де се пука...
Аурелия, като сме почнали Wink

Опровергава толкова коварно понякога... Но трябва да се справяш, да продължиш Simple Smile Няма да му се даваме Simple Smile
Виж целия пост
# 11
За две неща в живота си съм се заричала че няма да ми се случат никога,но и двете ме сполетяха.Така че сама се уверих колко е вярно това-"Никога не казвай Никога"!!!И вече не се заричам за нищо!Никога не знаеш какво ще ти поднесе живота!
Виж целия пост
# 12
Обичам изненадите - приятните  Simple Smile

Понякога успявам да изненадам и самата себе си...  Sunglasses

П.С. Планове НЕ правя... всеки ДЕН е "отделност" с много възможности...
Виж целия пост
# 13
Винаги, когато съм упрекнала някого за нещо, което е направил, после идва момент и попадам в неговото положение и виждам колко е лесно да се говори отстрани и колко е трудно да се действа. Така че гледам да проявявам повече разбиране.
Дори, когато някой е направил нещо, което на мен ми изглежда непростими и съм сигурна, че НИКОГА не бих направила такова нещо.
Виж целия пост
# 14
За две неща в живота си съм се заричала че няма да ми се случат никога,но и двете ме сполетяха.Така че сама се уверих колко е вярно това-"Никога не казвай Никога"!!!И вече не се заричам за нищо!Никога не знаеш какво ще ти поднесе живота!
И при мен се получи точно така .Двете неща за които бях убедена , че няма да ме сполетят се случиха с болезнена последователност .
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия