КУРСОВЕ-акопресура, су-джок терапия, различните видове мед.масаж, ци гун терапия

  • 1 856
  • 3
Къде по принцип медицинските специалисти у нас са изучавали акупунктура, акопресура, су-джок терапия, различните видове мед.масаж, ци гун терапия и т.н.????????
"Скъсах се" да търся курсове по някои от тези неща, но така и не намерих  Thinking . Поне в Пловдив няма. А толкова искам да се ограмотя по въпроса... Cry поне за лично ползване.
Все излизат по ТВ-ята 1-ни специалисти, този това можел, другия - онова а къде са учили, не е ясно.
Виж целия пост
# 1
Някоя от вас занимавала ли се е с подобни процедури?
На последък забелязвам, че и по СПА центровете много се предлагат всевъзможни такива услуги.
Много искам да се науча на нещо от тези красиви алтернативни медицински неща, просто не знам КЪДЕ.  Cry Cry Cry
Ще ми помогнете ли?
Ако може да е в Пловдив...
Виж целия пост
# 2
Аз си купувам книжки от сайта на Су джок медицината и чета, пак от там си взимам и мокси и магнити, всичко.
Пиши на лични, аз имам някакви познания и ги прилагам на роднините, ДЕЙСТВА  Peace
Виж целия пост
# 3
Отговарям на личното съобщения на Дино:
Не съм лекарка, ел.инженерка съм и медицината/алтернативната; бабините рецепти/ ми е само "хоби". За това ми е много интересно и се впечатлявам от такива неща.  Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия