Хидратантен крем

  • 3 142
  • 25
Какъв хидратантен крем използвате? Доволни ли сте от него?
Питам за нещо, което е на цени - народни.
Иначе знам за крема на д-р Gauschka от рози, който ползват Мадона и други известни личности, но е скъпичък и не съм го виждала в BG.
Виж целия пост
# 1
Dove - много съм доволна, имат три вида големина на опаковките за каквато цена можеш да си позволиш. аз имам най-малкия /мисля че 30 мл/ защото го купих за инцидентно ползване. не помня колко струваше - 2-3 лева или нещо подобно.
Виж целия пост
# 2
На Garnier флуида.
Виж целия пост
# 3
Забравих да кажа, че търся хидратантен крем за лице. Много ми е суха кожата на лицето. Понякога дори се бели от сухота.
Виж целия пост
# 4
Забравих да кажа, че търся хидратантен крем за лице. Много ми е суха кожата на лицето. Понякога дори се бели от сухота.

Виши Олиго 25 за суха кожа. На мен предната зима ми помогна да не ми се "люспи кожата"  Peace
Виж целия пост
# 5
Виши Олиго 25 за суха кожа.

За народни цени става въпрос все пак, иначе кремът е перфектен Simple Smile
Нещо по-достъпно...и моята кожа се люспи, доволна съм от Гарние Тотал Фреш (към 9-10 лв беше) зеления, Нивеа за смесена кожа и хидратиращ, дневен (8 лв.). Това засега. На Ейвън има добри попадения за различните типове кожа.
Виж целия пост
# 6
Много съм пробвала, по-хубав за мен няма от Хидрафреш на Лореал  Peace Около 10-ина лева е  Peace
Виж целия пост
# 7
На Гарние за чувствителна кожа.5-6 лева е.
Виж целия пост
# 8
Добре де
тогава що не пробваш на Талодерма за суха кожа. Новите им кремове не съм пробвала, но от старите бях доволна. Давам също и още един глас за Гарние за суха кожа. /само че мисля, че това не беше Фреш-зеления  newsm78/
Виж целия пост
# 9
Хепидерм на Л`Ореал. Има го във вариант за суха и чувствителна кожа, и в такъв за нормална към комбинирана. Аз ползвам първия вариант и когато го правя, кожата ми е като кадифе.
Идват студове - внимателно с хидратирането Naughty
Виж целия пост
# 10
Пий повече вода.......освен това застудява, вземи си по- мазен крем, хидратантния е противопоказен при студ......
Виж целия пост
# 11
Пий повече вода.......освен това застудява, вземи си по- мазен крем, хидратантния е противопоказен при студ......
защо да е противопоказен?
Виж целия пост
# 12
защото водата замръзва.....и се разширява......
Виж целия пост
# 13
защото водата замръзва.....и се разширява......
Благодаря ти за отговора,това не го знаех!  bouquet
Виж целия пост
# 14
Може да се ползва вечер.
Даже скоро пък бях чела в една статия,че е хубаво да се ползва през зимата.Но не си спомням какви бяха доводите.

Иначе и аз съм за флуида на Гарние.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия