Моля за мнения

  • 588
  • 4
Искам да ви попитам при установяване на бременност може ли да постъпя в някоя болница в София под наблюдение първите месеци/рисковите седмици/ и къде. Заплаща ли се нещо. Питам защото имам две неуспешни бременности досега, а се водя рискова група заради резус фактора/при втората не ми поставиха и ваксината/, а откъдето съм няма добри лекари, а в болницата условията са много лоши /както на лекари, акушерки и хигиена/.
Виж целия пост
# 1
Желая успешно износване и раждане на малкият принц/принцеса...
Прочетох Ви патилата... сега всичко ще е наред.

За останалото Ще Ви пишат майките тук.
Простете за офф-темата, но ми стана тъжно малко... Sad
Виж целия пост
# 2
Здравей, Danila! Не зная защо си с нагласата да лежиш в болница?! През третата си /вече успешна/ бременност от 6-7 до 16 г.с. бях в патологията. Тишината и спокойствието - освен у дома, никъде другаде ги няма! Ако се налага, лекарят който ти следи бременноста, ще настоява да влезеш в болница за наблюдение. Ако се налага! Той ще реши!

Искрено ти желая да имаш една безпроблемна бременност и да не се налага да влизаш в болница!
Виж целия пост
# 3
Мисля, че има практика само в по-напреднала бременност да приемат за наблюдение в болница (говоря за след 3-тия месец). При чести спонтанни аборти в този период правят  серклаж (след 16 г.с. май), но за по-рарен период не се напъват особено, защото се считало че евентуален спонтанен аборт означава, че прородата сама се "грижи" ако плодът е с някакво увреждане да го.....уф, даже не мога да кажа думата.
Поне при мен беше така. Не искам да разказвам подробности, за да не те притеснявам излишно, но в къщи ще се чувстваш 100 пъти по-добре. Ако ходиш на работа си вземи болничен и ако трябва изкарай 2-3 месеца на легло, но си бъди у дома. лежи си, почивай, чети книжки, гледай Тв, мечтай. Спокойствето е най-важно, помни го това. Намери си свестен гинеколог, който да те наблюдава и да ти предпише каквото е необходимо и когато е необходимо. И бъди внимателна най-вече около датата на последният М, или датата на предишните спонтанни аборти, тогава рискът е най-голям.
Пожелавам ти лека и успешна бременност. Ще стискам силно палци, малкото човече да си остане на топло в коремчето, докато му дойде време да се срещне с вас Praynig.
Виж целия пост
# 4
здравейте!Бременна съм в 9 г.с и днес ми казаха, че шийката на матката ми е около 0,5-1 см.На мен това ми се вижда доста стряскащо.Имам спонтанет аборт в 23 г. с. и ще се наложи серклаж.Моля някой да ми каже нормално ли е в този период да имаш толкова къса шийка
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия