Макситрол

  • 64 626
  • 10
След прдължителна хрема вчера ни изписаха Макситрол. Но тъй като беше по телефона  #2gunfire не разбрах дали отпушва нослето или лекува и трябва да се съчетава с други капки. Ако някой е ползвал тези капки моля нека сподели  Sad А също така и дозировката. Спомням си нещо от рода на по 1 капка сутрин и вечер. Но дали е така не съм сигурна. Педиатърката много бързаше и не ми разясни добре.  #Cussing out
Виж целия пост
# 1
антибиотични капки с кортикостероид. Бяха ни изписани при конюнктивит, но аптекарката още ме предупреди, че не би ги ползвала за детето си. За хрема сме ползвали само коларгол. Бързо оздравяване  bouquet
Виж целия пост
# 2
Да, те са очи, но може и в нослето да се капят. Само не знам дозировката, дано се вклюючи някой който ги е ползвал за хрема  Praynig
Виж целия пост
# 3
Предписаха ни ги,защото сме с алергичен ринит.Очни са,но се капят и в носа.
Виж целия пост
# 4
Ние ги ползваме отдавна, много са добри. Предписват ни ги в клиника УНГ и докторите казаха,че за деца са препоръчителни. На нас ни изписаха по две капки , след Виброцил, но нашата хрема е много тежка. По принцип се слагат само сутрин и вечер. Вероятно са ви изписали по една капка .
Виж целия пост
# 5
Току що изписаха Макситрол и на моето дете.
Не съм ги взела още но на рецептата пише 3 по 2 капки.
Виж целия пост
# 6
А какво ще ми кажете за Макситрол в ушите?
 Преди малко УНГ изписа на детето три пъти по 2 капки в двете ушички, защото са много възпалени. Ще пие и Зинат.
Виж целия пост
# 7
Макситрол,но кремчето съм слагала в нослето,на една клечка за уши,до където детето позволи2-3 пъти на ден.А то наистина е за очи,но го дават и за нос.Ефект newsm78 незнам колко имашет.к слагах и др.капки.
Успех!
Виж целия пост
# 8
Ние сме слагали 2*5 капки в носа Rolling Eyes
Така ни ги изписа УНГ.  Shocked
Виж целия пост
# 9
И на моето момиченце ги предписа лекар УНГ и вече няколко пъти си излекуваме хремата с тях.Много са ефикасни и добри.Действително са антибиотични.Но трябва да знаеш че каквито и капки да слагаш ако не изчистиш нослето преди това с физиологичен разтвор ефект няма, или е много минимален.Трябва да се отвори лигавицата на носа да диша за да може и капките да подействат.
Виж целия пост
# 10
А за капките, но в ушите, никой нищо ли няма да каже  newsm78  Все пак заради този въпрос повдигнах тема отпреди сто години  Crazy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия