Разстройство при бебе

  • 5 990
  • 13
Момичета, малката е със разстройство.Какво се дава в такъв случай?Нещо и апетит няма, и с това разстройство... smile3518 И още един въпрос имам.Малката е на Нутрилон Омнео /Комфорт/ и преди акаше зелено, а от 1 седмица жълто - вече се обърках, кое е нормалното? newsm78
Виж целия пост
# 1
Когато има разтройство трябва да премине на лечебна храна(лечебна Хумана и др.)Но трябва да я прегледа и педиатъра на детето и ако се налага да изпише лечение на мъничкото.
Виж целия пост
# 2
колко често ака бебче
Виж целия пост
# 3
Педито ще ти каже  Peace
Виж целия пост
# 4
колко често ака бебче
На всяко хранене ака и по един път нощем.Сега пак е така само че по три пъти нощем.
Виж целия пост
# 5
Нормално е жълто. Жълто разстройство и без апетит... За зъби мислила ли си?
Виж целия пост
# 6
Лечебна хумана-върши чудеса  Peace...
Виж целия пост
# 7
И аз си мисля за лечебната Хумана,но е хубаво да се направи и консултация с лекар, защото те са няколко вида/Хуманата/.
Виж целия пост
# 8
най-добре педито да каже. някакви нови храни давала ли скоро?
Виж целия пост
# 9
най-добре педито да каже. някакви нови храни давала ли скоро?
Не, само на мляко е! Опитах да дам малко картофено пюре, но тя го изплю.Ще изчакам още със захранването.
Виж целия пост
# 10
колко често ака бебче
На всяко хранене ака и по един път нощем.Сега пак е така само че по три пъти нощем.


Тревожно е ако акото е течно
Виж целия пост
# 11
И ние бяхме скоро с разстройство,но и взех лечебна хумана(диетична) а и давах преварена оризова водичка.И за един ден се оправи.Ние бяхме точно като вас,но щом няма температура и не повръща едва ли е вирус,поне така мисля аз.
Виж целия пост
# 12
На нас ни предписаха лечебна Милупа и се оправихме доста бързо.На определено първо се консултирай с педиатъра си.
Виж целия пост
# 13
Питай педиатъра задължително, а до тогава можеш да дадеш оризова вода, помага.

И аз си мисля, че може да е от зъби Rolling Eyes
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия