Детската косичка и как да я разплетем?

  • 1 360
  • 23
Здравейте,мами!
Моята сладкишчица е с прекрасна къдрава косица,която все се оплита по краищата,подрязвам и връхчетата,ама полза никаква.Някакви идеи за справяне с проблема? newsm51 newsm50
Виж целия пост
# 1
има спрейове за разплитане. пробвай с търсачката. в момента виктория се къпе в банята, в която е спреят и не мога да му видя името. продават ги в някои фризьорски салони, предполагам и по магазините, където предлагат препарати за коса.
Виж целия пост
# 2
Подстрижи я повчечко, не само краищата. Добре е детето да е със здрава коса, поне като малко. Щом се заплита, значи са и сухи краищата.
Виж целия пост
# 3
Слагай й по малко балсам на крайщата.Може също да й слагаш и по малко зехтин.Аз съм с къдрава коса и след баня задължително си я мажа със зехтин иначе едно,че не мога да я среша,а и приличам на newsm77
Виж целия пост
# 4
Слагай й по малко балсам на крайщата.Може също да й слагаш и по малко зехтин.Аз съм с къдрава коса и след баня задължително си я мажа със зехтин иначе едно,че не мога да я среша,а и приличам на newsm77
Детето няма 2 годинки - не мисля, че е много удачно да му се слага балсам  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 5
Дъщеря ми е с къдрава коса, сериозно се замислям да я подстрижа, само че идея нямам на какво ще заприлича след това, досега рязах само крайчета, но пак се заплита. И тя помага като заспива си я върти и става ужас.
Освен по -често ресане, когато дава за друго не се сещам, малки ми се струват за балсам.

Виж целия пост
# 6
А с какво я решеш, за къдравите коси е по-добре да е с четка, а не с гребен.  Simple Smile
Виж целия пост
# 7
Използвам двуфазния L2 на Lakme.
Препоръчвам ви го.
Виж целия пост
# 8
Сърце не ми дава да я отрежа тая прелестна косица...ама то като вълни...къдри..букли..Не мога.Решем се и ревем понякога... 4470 babydust7
Дано се пооправи...ще пробвам със зехтин...щото мисля,че е малка още за сериозна козметика
Виж целия пост
# 9
а бебешките балсами сериозна или несериозна козметика са?

и какво мисли детенцето - дълга коса и скубане ли предпочита или къса коса и "ник'ви грижи"?
Виж целия пост
# 10
дъщеря ми е с права коса,но винаги съм я къпала с шампоана па-па
не знам защо,но от всички други косата й се оплита ужасно,рекорда е на джонсън-след като аз се измих с него,косата ми стана мекичка,но ужасно заплетена Rolling Eyes
Виж целия пост
# 11
Дъщеря ми нямаше 2 години като започнах да й слагам балсама на Чико. Разресвам косата й без проблем Peace
Виж целия пост
# 12
По препоръка на моята фризьорка мия косата на дъщерята с Шаума за деца с балсам. Води се две в едно и е с дъх на праскова.
Не знам как би подействал на къдрава коса, защото нейната е права.
Виж целия пост
# 13
Има специални бебешки и детски балсами  newsm10
Виж целия пост
# 14
Дъщеря ми е с дълга коса с букли и къдри, каквито описваш. Подстригвана е един единствен път, и то само за да се изравни бебешката коса и новата, която и беше израснала. Оплитането го разреших само с балсам - не може да се среши ако не сложа балсам. Мия косата и само с шампоаните на Джонсън бебе и непременно след това - балсам за коса. smile3521
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия