Какво ще кажете за Motivi?

  • 5 266
  • 35
Здравейте, разгледах почти цялото подразделение Красива мама, но не открих нищо за дрехите на Motivi. Моля Ви споделете мнения и някакви примерни цени за техните дрехи. Разгледах страницата им и гледам доста добри неща. Благодаря предварително за информацията Crazy
Виж целия пост
# 1
Ами какво да ти кажа... мисля, че за качеството на дрехите, цените са много надути.
Виж целия пост
# 2
дрехите не са лоши,а и цените горе-долу.....зависи колко ти се дават за една дреха  Rolling Eyes
последният път когато влизах-всичко което си харесах беше от 80лв.нагоре
дънки 80-90лв.
сако към 120лв.и т.н.
аз съм давала и 100лв.за дънки на които марката изобщо не ми е позната...
с две думи - стават Mr. Green
Виж целия пост
# 3
От там бих си накупила парцалки само ако спечеля от някоя "телефонна игра".  (такива не практикувам)
Виж целия пост
# 4
Малко дебелички ми идват и не купувам. Веднъж се излъгах да вляза и си харесах едно яке за...май към 400лв...аре нЕма нужда  Crazy
Виж целия пост
# 5
Ами какво да ти кажа... мисля, че за качеството на дрехите, цените са много надути.
Мда, това е и моето мнение.
Виж целия пост
# 6
 Имам от там много неща и нищо не е мръднало, нищо!Особено 2 якета, все още са като нови
Виж целия пост
# 7
Миналата година ми хареса зимната колекция и си купих някои неща, тази есен още нищо не ме е впечатлило. По принцип това е един от магазините, в които обикновено си пазарувам дрехи и не бих казала, че по качество и цени се различава особено от другите магазини, които ползвам  Simple Smile - Benetton, Mexx, S. Oliver, Mango...
Виж целия пост
# 8
Аз лично съм доволна, нямам кой знае колко много дрехи от там, но съдя и по-малкото, което имам!  Simple Smile Може ли да  попитам - Някой пазарувал ли е от CASSIDI? Набелязала съм си 2-3 неща от там, но тъй като са им по скъпи нещата, да попитам дали си заслужава да дам толкова пари. Предварително благодаря и извинявай shehi , че се възползвам от темичката ти.  Hug
Виж целия пост
# 9
Имам единствено един панталон и той е купуван на 50 % намаление - 40лв. Тъмно кафяв е, много пъти е пран и цвета не е мръднал за разлика от другите които имам. Но на реалните цени не бих си купила, идват ми много скъпички Naughty
Виж целия пост
# 10
Някой пазарувал ли е от CASSIDI?

И там е нереално скъпо. Онзи ден влязох във French Connection  в CCS и много бързо излязох, след като един панталон 7/8 струваше 160 лв. Не знам каква е тази марка, нито къде се шият дрехите, но ми се струва, че цените са страшно завишени. За Cassidi важи същото, нищо, че имат хубави модели.
Виж целия пост
# 11
Една от любимите ми марки:))Заслужава си всичко,дори  само заради удоволствието от покупката:))
Виж целия пост
# 12
Не знам какви са им цените, защото така и така нищо не ми хареса, за да погледна колко струва. Но съм влизала само веднъж, де.
Виж целия пост
# 13
Редовно си харесвам по нещо от там.
Някои неща са добри - но някои са пълен боклук.
Най-много харесвам панталоните им, а тези дни си харесах и едно бяло поло на широки сиви ивици / но не ми стоеше като на манекена - ниска съм  Sad и ми беше дълго/
Виж целия пост
# 14
Ами какво да ти кажа... мисля, че за качеството на дрехите, цените са много надути.

Съгласна съм,подкрепям Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия