Днес сина ми има рожден ден и се 4уствам сма4кана .

  • 4 038
  • 24
Ами какво да ви напиша.От както съм в този форум преживях много етапи на моята болка.Наскоро влезнах в моите публикаций и бях удивена от мен самата.Как за толкова крадко време постоянно променях моето решение.Истината е "Аз съм голема тъпанарка седа и се лъжа мен самата и вас също.Аз го ОБИ4АМ и немога да се преборя с това нещо".
Айде плюите ме но аз имам нужда от вас ,не ви познавам но седя и пла4а пред компа. пак съм сама Cry
Никой не (както и да е)
Нека животът ви бъде занапред опсипан с цветя и нека всяка от вас намери мира и любовта.  bouquet

Оби4ам ви вси4ки колкото и да не ви се вярва Cry
Виж целия пост
# 1
Честит рожден ден на малкото мишленце.  Hug
Имаш явно голям проблем.
Не мога да те разбера в едно - как можеш да го обичаш при всичките простотии, които е направил.
На мен ми се отрази благоприятно рядкото виждане на БНД и горещо го препоръчвам на всички, които страдат - от разстояние се вижда точно какво представляват тези. Дистанцирай го максимално и ще ти просветне.
Айде лека - пийни едно и от мене.  Wink за здраве на малчо.
Виж целия пост
# 2
Честит рожден ден на малкото мишленце.  Hug
Имаш явно голям проблем.
Не мога да те разбера в едно - как можеш да го обичаш при всичките простотии, които е направил.
На мен ми се отрази благоприятно рядкото виждане на БНД и горещо го препоръчвам на всички, които страдат - от разстояние се вижда точно какво представляват тези. Дистанцирай го максимално и ще ти просветне.
Айде лека - пийни едно и от мене.  Wink за здраве на малчо.

Aйде кажи де.Много съм "тъпа явно".Ама на този ден му родих син и той беше в болницата да ни види.
Аз помня хубавите спомени не лошите.Голяма съм тиква "загубена'.
Благодаря ти имах нижда от това което ми каза мила.Благодаря  bouquet
Виж целия пост
# 3
  Хайде  СПОКО  ,  Я се усмихни:-))   Човечето    Е РОЖДЕННИК.
  Живо и здраво  и ОБИЧАНО  да е детенцето ти , винаги! / особено като голям мъж/ bouquet newsm59

Съвсем философски :  Можеше ти да си болна зле,  детето ти да е болно или пък Той  да е болен!
   И когато това не е така  --  УСМИХНИ СЕ!!Хайдееее, моля... Embarassed




   Тонка, чета те  / без последните 2 месеца/   Дали си родила  малкият мъж Заради Негово Съмнително Величество  или заради ТЕБЕ... Ти си знаеш.   Зная че обожаваш мъничето си. Другото няма значение  и не страдай.
      Моят син загуби присъствието на баща си  на 4 години...  Е, тогава е НАИСТИНА сложно да го обясниш и то внезапно. Търсеше го и ревеше, и го искаше , и му вярваше. 
  Сега този момък/Моят син/  е на 20т.....  всичко е деликатно разрешено. Просто синът ми МОЖЕ да обича баща си,    Той си е разочарован по призумпция..по подразбиране.Нито му се доверява... нито му се вързва, но му помага. Б аща му също  помога на него.   Толкоз.Знаят че са
"проветриви" отношенията им,  но поне знаят , че ги има.
        Хич не е "идеален вариант", но е НЕЩО.


На всичкото отгоре казано.., Тони,  аз често  бих си започнала живота отново. Додето имам време.


   Аз самата го направих.. в моят живот.  Grinning 



   


   
       
Виж целия пост
# 4
Честит Рожден Ден на малкия мъж! Да ти е жив и здрав и много щастие да ти донесе, той самият да не се оттърве от щастие и късмет! newsm59 nbirthday  party023
Я вдигни малко глава, животът е пред теб! Млада, хубава а страда за един идиот.
Виж целия пост
# 5
Да ти е живо и здраво момченцето и да ти носи само радост!  bouquet
А ти я се стегни...обичала го....след толква обиди и унижения, на които те подлага ... ooooh!Я се отпусни малко,опитай се да не се връщаш назад ни за хубаво,ни за лошо.Просто се опитай да си освободиш мисълта от него.Мисля,че понеже си сама и затова си мислиш,че го обичаш и не можеш без него.О,само ако имаше някоя нова тръпка да видиш ...изобщо нямаше да се сетиш за него WinkПомисли по въпроса Grinning
Хайде сега се усмихни,рожденника не заслужава тъжна мама Simple Smile
Весел празник!  bouquet Hug
Виж целия пост
# 6
Честит празник на твоето момченце!!! Много здраве и късмет на дечко!!! Желая му да има спокойна, красива, усмихната, здрава, уверена в себе си и влюбена в живата МАМА, която да го дарява с всички хубави емоции, които заслужава.
Не се плаши от чувствата си, просот днес ти се иска да имаш някой до себе си, който да е щаслив от факта, че има голямо, хубаво и здраво момченце. Искаш да има някой, който да се радва заедно с теб, да те подкрепя и да имаш усещането че сте обичани.   bouquet  bouquet  bouquet
Разбирам те, но анализирай чувствата си и ще се шокираш като осъзнаеш, че имаш нужда от ЧОВЕК, а не точно от твоят бивш.
Опитай се днес точно да не мислиш за това, а да се порадваш на дечко - защото само веднъж в живота ви той ще навършва тези годинки - догодина ще е различно  Hug
Радвай му се за двама
Виж целия пост
# 7
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА МАЛКИЯТ МЪЖ! ДА ТИ Е ЖИВ И ЗДРАВ nbirthday
на този ден трябва да си щастлива! заради детенцето си, заради това, че си станала мама!  bouquet
Виж целия пост
# 8
Честит рожден ден на малкият ти мъж, и от нас. newsm59  bigdance2  ura  party023


.... анализирай чувствата си и ще се шокираш като осъзнаеш, че имаш нужда от ЧОВЕК, а не точно от твоят бивш.

Много точно казано newsm10  202uu
Виж целия пост
# 9
Тонката, като си дойда в бг (дай боже по Коледа) и ако още се чувстваш самичка, ще си чукнем една среща, но нама да плачеш, а ще ми се хвалиш колко е пораснало мъничето ти и какви хубави неща му се случват Simple Smile
Виж целия пост
# 10
Благодаря на вси4ки които ми писахте  bouquet
Вси4ки май сте прави 4е имам нужда от 4овек който да е до мен на този празник и да 4усваме с малкия 4е сме оби4ани"ИСТИНСКИ" newsm78
Хайде пове4е няма да хлен4а.Ще сложа и снимки от рождения ден да видите моя "нинджа"ве4е си има вси4ки необходими саби,ме4ове и даже и облекло на тези нинджи.Дето от тях ве4ер ТВ немога да гледам,ве4е и аз заприли4ах на нинджа Grinning
Арвенако си идваш за коледа с най -голямо удоволствие може да изпием по кафе.Обади се ще ми бъде приятно.
Още веднъж Благодаря на вси4ки и ви целувам   bouquet
Виж целия пост
# 11
 Hug Hug Hug
Радвам се, че си се успокоила   bouquet
Виж целия пост
# 12
Честит рожден ден и от нас с Алекса!Целувки на хубавеца!А на мама пожелаваме да е по-спокойна, когато се оттърве от натрапливите чувства и мисли тогава ще започнат да и се случват хубавите неща в живота.И да знае, че когато желае нещо наистина много силно, то се сбъдва ,просто трябва да има търпение!newsm51  love001
Виж целия пост
# 13
хъмМ.
тонката, аз по ина4е ще ти отговоря.
възможно е да оби4аш още биологи4ния баща на сина си. и е нормално. да може с да е от оная оби4, пълна  с ярост, но пак от оби4 е на4алото. може на4алото да е много дале4 ве4е... оби4ам те до смърт казват някои...
ина4е щеше да е противоестествено.
друг е въпросът, 4е има еднолюби хора - такива, които оби4ат само един друг 4овек в живота си по оня романти4но-отдаден на4ин. страшно е да се окажеш от тях.
това оба4е няма как да знаеш изпредварително.
много сила ти пожелавам.
и много работа.
работа отнема времето за 4ерни мисли и тъга. Simple Smile))))
аде, преглътни, к'вото наум си говориш или на глас като заспи мале4ко, направи си едно кафе или една малка водка - и утрото е по мъдро от ве4ерта.  Hug
Виж целия пост
# 14
4естит рожден ден на  сльн4ицето ти .
Недей да се затрваряШ в себе си с такива мисли......няма да го оби4аШ ве4но ,Ще ти мине,може да те боли сега но след време Ще се смееШ на постингите ти Naughty.
СЕга се НАСЛАЖДАВАЙ НА РОЖДЕННИЯТ ДЕН НА ДЕТЕТО ТИ ,ЗАЩОТО ТАЗИ ГОДИНА Е САМО ЕДИН
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия