Хайде на кръводаряване?

  • 3 583
  • 75
Отдавна не съм кръводарявал, а изпитвам желание, имам намерение, хайде да си направим нещо като акция и да осъществим един такъв кръвнишки план по местообитание? Blush
Другата седмица има ли варненки, които желаят да дойдат? Да не забравяме, че дават шчеколад!  Laughing
Виж целия пост
# 1
Ехей, страхливки??  hahaha
Хайде де! До Вторник (щот Понендельник е почивен ден и всеки си фанал.. торбата и отишъл на путешествие или се отдал на семейно щастие) трябва да се съберат поне 100 юнака, храбри калпака! Hug
Колко му е, добро дело, нищо работа!
Виж целия пост
# 2
Веднага бих се отзовала, но си ми далече. Отдавна дебна да има някаква акция по кръводаряване в София, а не ми се ходи до централата да се редя до циганите, които си продават кръвта на изпаднали в нужда. Rolling Eyes
Виж целия пост
# 3
О да- темата не е само варненска!
Софийските юнаци са повече и съм сигурен, че можете да се насъберете две дузини и да атакувате Кръвния център. Вярвам във вас!  Hug


Мисля, че съм полудял.
Виж целия пост
# 4
Аз веднага давам отговор-ИДВАМ! Само ден и час дай.Аз  всяка година давам по 1-2 пъти.
Виж целия пост
# 5
БЧК редовно прави акции за кръводаряване, на който не му се реди с циганите. Peace

Монда, много хубави аватар и подпис имаш  Crazy
Виж целия пост
# 6
Да не забравяме, че дават шчеколад!  Laughing
И болничен за 1 ден!

А във Варна не съ виждала цигани да дават кръв-да, кибичат пред болницата и задяват хората да им продават,но не съм виждала да се редят да дават.
Виж целия пост
# 7
Малка поправка-не дават болничен, а бележка за отпуск. Друг въпрос, че никой не я ползва.
Това е допълнителен отпуск към платения годишен, както се дава при смърт на роднина, за призовка и при сключване на брак. Simple Smile
Виж целия пост
# 8
БЧК редовно прави акции за кръводаряване, на който не му се реди с циганите. Peace

Съгласна съм, обаче информацията сякаш е строго секретна. Знам, че по Цветница традиционно има, ама другите акции  да ги порекламират малко, да обявят някъде, на някой сайт, как и къде да ги дебна... Crossing Arms Наскоро рових по сайтове - нищо, само стари известия, че нещо някъде някога се е провело.
Виж целия пост
# 9
Побут! Някой да не е разбрал? Flutter

Сряда къмто 14-15 ч ми се види хубаво време за кръводаване. На мен ми е удобно поне. Монда, ще имате ли возможност? А някой друг?
Виж целия пост
# 10
Да,там ще съм!
Виж целия пост
# 11
Винаги съм искала.И никога не са ми давали...с моите 43кг Confused
Виж целия пост
# 12
Бих с удоволствие, но скоро дарявах на акция на БЧК - дарявам 2 пъти годишно или поне се опитвам. Поддържам горещо инициативата Peace
Виж целия пост
# 13
Като  ми видят кръвното направо ми дават шоколад и ме пращат вкъщи:)
Виж целия пост
# 14
фъх.. бях изровила и работно време на центъра, и на карта в софето съм го видял.. Ма шеф не дава (отпуск), каза, глупост било за мойте килца. Некой уикенд ще да се замъкна.

Айде, кат си взема шоф. изпит, една акцийка, а?? Че ми се ще да съм мобилна.. И можем да заседнем на кафе и шИколад след туй, а Mr. Green

А скорошна акция на БЧК - кога??
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия