Има ли ефикасни кремове против бръчки?

  • 12 906
  • 10
Винаги ми е било много интересно тези мазила имат ли ефект или е само залъгване на суетните жени? При вас кои кремове имаха ефект и има ли такива? А какво мислите за тези които ги рекламират на Нивея Визаж? Аз съм малко небрежна в това отношение, и да си призная до сега ползвах само за измиване на грима и след това тоалетно мляко понеже много ми изсъхва кожата. Но пък и аз искам ако има начин да се преборя с времето и с омразните от всички жени бръчки. И все пак при кремовете нямаш право на грешка, защото резултатите си личат след години.  newsm78
Виж целия пост
# 1
Да има, но са скъпи ще ти ги препиша имената им после, че не ми се търси сега единият е 380, другият 500лв, както се смеят пластичните хирурзи, операцията излиза по-ефтино от ползването на такава козметика.
Виж целия пост
# 2
Да, имат ефект, но трябва да се подхожда много внимателно. Ако 79 е наборът ти, то ти е още рано за силните кремове против бръчки. Има за малки бръчици, за новопоявили се, важното е да се купува хубава и качествена козметика и да е съобразена с възрастта и типа кожа  Peace

Нивеа е последното нещо, което ще си сложа на лицето, тази козметика е по-скапана от Ейвън и Орифлейм  Stop
Виж целия пост
# 3
Има ефекасни пластични операции!
Колкото и да ми хвалят кремовете на Sisley и Orchidee Imperiale на Guerlain не смятам,че ще могат да заместят скалпела!Но,аз все пак не съм  ползвала крем против бръчки и отговорът ми се базира на опита ми с други вездесъщи кремове на марките,от които ефект кой знае какъв няма.
Виж целия пост
# 4
То ако беше така, те пластичните хирурзи да бяха останали без хляб. Wink
Като гледам, не е така обаче.
Има много хубави и успешни кремчета в тази насока, предполагам, но всичко си е преди всичко ген. Някой са си късметлии в това отношение. Просто кожата им по-бавно се състарява, от колкото на останалите. Всичко опира до правилните грижи, поддържането и начина на живот.
Другото си е рекламна измама Wink. А иначе марки могат да се изброяват тук много. Не е това работата обаче.
Ако на 30г. тепърва се сеща някой, че има кремове и че можело е да ги ползва, че имало почистващи продукти, ама досега не му се налагало....Няма как да се получи Naughty. Кожата си иска грижа и внимание всеки ден, след 25г. вече. И е по-добре по-рано, отколкото късно. Wink

Виж целия пост
# 5
Кремовете не премахват вече появилите се бръчки, а намаляват появата на нови.
Мисля че имат ефект - правя съпоставка между моето лице и това на мои познати, които почти не ползват кремове или се мажат с каквото и да е .
Друг момент е влиянието на хормоните. Недостига на естрогени си оказва своето влияние с каквито и кремеве да се мажем  Wink
Виж целия пост
# 6
Кремовете не премахват вече появилите се бръчки, а намаляват появата на нови.
От части е така. Кремовете са способни да изгладят накои по- фини линии, да ги направят по- незабележими докато ползваш крема, но още по- важното им свойство е свойството да предпазват кожата от появата на нови дълбоки бръчки.

Сухата кожа се нуждае от такива кремове от по- рано и аз ги ползвам от няколко месеца преди да навърша 25. Но наистина ползвам най- лекото, за първи бръчки и превенция. Много доволна бях от нощния Dermoexpertise на Л`Ореал, с Босфелокс, май така се казваше newsm78 
Виж целия пост
# 7
Mai mnogo iz4erpatelni  i kompetentni otgovori sa dadeni v tazi tema i s udovolstvie gi pro4etoh .Moga samo da dobavq 4e predi kopuvaneto na kakavo i da e bilo krem bi trqbvalo da se vzeme tester, za da se probva,za6toto i nai skapiq krem moje da se okje nepodhodq6t za saotvetniq tip koja, i drugoto koeto vliqe sre6tu  poqvqtq na bra4kite e pozitivnoto mislene i na4ina na hranene
Виж целия пост
# 8
Абе аз още бръчки нямам, или не съм забелязала. И аз знам, че като се появят с каквото и да се мажеш не става, а за пластични операции, кой може да даде гаранция, че ще имам пари да си направя. Пък и белезите си остават.
Може би трябва да отида на дерматолог или козметик който да ме посъветва какво да ползвам? newsm78
Сега се сещам за една баба над 60 години, която беше преди нас в аптеката, цялата сбръчкана като гума, и си купува най скъпия крем за бръчки.  Twisted Evil Ама се чудя кел файда като си се сетила толкова късно.
Аз сега съм на 27 и си мисля, че може би вече е време за нещо подобно, дори и в момента да нямам бръчки.

Виж целия пост
# 9
Аз съм на твоите години и използвам кремове против бръчки. Аз съм на съвсем друго мнение, за разлика от всичко, което се тиражира.

Нямам намерение да започна да се мажа на 40, когато вече ще е твърде късно. Например по-евтин крем, който изглажда бръчките видимо е на Еucerin - около 25 лв. Но съветът ми е да се използва само вечер, тъй като лицето може да подпухне от него. Използвам и серуми, които имат мигновен ефект, също и на Ланком.

За подобни кремове възрастта въобще не е единственият критерий. Има жени, които без никакви кремове и операции имат съвсем малко бръчки - имат добри гени, но ако майките ви са се сбръчкали доста по-рано /аз съм от тях/ е по-добре да се започне с кремовете и по-рано.
Виж целия пост
# 10
Има много хубави и успешни кремчета в тази насока, предполагам, но всичко си е преди всичко ген. Някой са си късметлии в това отношение. Просто кожата им по-бавно се състарява, от колкото на останалите. Всичко опира до правилните грижи, поддържането и начина на живот.
Другото си е рекламна измама Wink

Такова е и моето мнение,отдавна съм го прозряла,а на скоро козметичката ми го потвърди в разговор на тази тема Wink
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия