Пищна сватба...или само подпис?

  • 7 898
  • 64
Мили момичета,кое според Вас е по-добър вариант за свързване в брачен съюз за едно семейство?
Виж целия пост
# 1
Ами зависи ти как го чувстваш и разбира се от финансовите възможности Peace
Виж целия пост
# 2
Среден вариант, сватбата не е нужно да е пищна . Все пас всеки си има различна представа за нещата и избора е личен. Аз обаче не можах да се откажа от бялата рокля Flutter
Виж целия пост
# 3
Ами, според разбиранията и най-вече възможностите. Но си мисля, че определено жената предпочита да има сватба и да бъде булка пред подписа.
Виж целия пост
# 4
Ми то ако не се накиприш в рокля, защо ти е изобщо да подписваш?  Thinking
Виж целия пост
# 5
Ми то ако не се накиприш в рокля, защо ти е изобщо да подписваш?  Thinking

Аз се накиприх в костюм С Панталон и се ЧУВСТВАХ МНОГО Щастлива, и така става, а гостите бяха 15 Hug
Виж целия пост
# 6
Ми то ако не се накиприш в рокля, защо ти е изобщо да подписваш?  Thinking
Напълно съм съгласна с теб. Аз нямам брак то4но поради тази при4ина. Мисля, 4е подписа и сватбата вървят ръка за ръка. Toва е моето мнение по въпроса  Peace
Виж целия пост
# 7
ами ние имахме само подпис, защото бракът ми беше непосредствено след загубата на баща ми. а и по други причини, всъщност.
но искаме един ден да имаме тържество, не бих го нарекла пищна сватба, защото това ми 'дрънка на чалга' - с рокля, ресторант, роднини и приятели.
може би след 2-3г. ще направим и това Peace
Виж целия пост
# 8
Ми то ако не се накиприш в рокля, защо ти е изобщо да подписваш?  Thinking

Именно PeaceТова е главният аргумент за мен Wink
Ако ще е гарга,да е рошава,както се казва GrinningНашата сватба беше умерено пищна,абе,перфектна си беше за нас двамата...
Виж целия пост
# 9
Аз съм от тези с подписа Sad Чувствам се прецакана, хем омъжена, хем без рокля Crossing Arms Искам голяма, шумна, с танци, манци, оркестър(със строг лист музика Naughty), рокля, торта и прочее еснафщини сватба! Одъртявам явно, ма искам!
Виж целия пост
# 10
Не обичам думата "пищен", свързвам я с показност, разточителство, фукня и натруфеност. Обратно на семпъл, елегантен, стилен.

Ми то ако не се накиприш в рокля, защо ти е изобщо да подписваш?  Thinking
Ето защо не съм подписала  Mr. Green
Виж целия пост
# 11
Никога, никога не съм мечтала на бъда булка. Пират, разбойник, пътешественик - това е яко, булка е тъпо.  Joy Joy Joy
Предпочетох пътешествието на мечтите си, само с най-важния човек. Беше невероятно.  Blush
П.П. И булчинска рокля не ща. Имам си рокли, мерси.  Mr. Green
Виж целия пост
# 12
И аз точно по този въпрос мисля в момента Thinking
Виж целия пост
# 13
Аз даже искам купон с рокля, но без подпис, ако може....И по пищни сватби не си падам, роднина, ала-бала, акордеони пред блока- бляххх...
А пътешествието е най-добрият възможен заместител на сватбата, аз съм ЗА.
Виж целия пост
# 14
Предпочетох пътешествието на мечтите си, само с най-важния човек. Беше невероятно.  Blush
Откровенно ти завидях. Но не и на вдигалите сватба (ако някой още не знае- госпо'ца съм  Mr. Green).
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия