Годишнина от сватба!

  • 1 940
  • 14
Дайте бързо идейки как да изненадам романтично моето съкровище за четвъртата ни годика от сватбата newsm18
Виж целия пост
# 1
В момента ми хрумва-една нощ на хотел в някой хубав апартамент с шампанско,вана и свещи  Heart Eyes
Виж целия пост
# 2
Ние правим 4 години другата седмица. Ще следя темата, обаче ние няма на кой да оставим детето, така че идеята за нощ в хотел не става за мен.
Виж целия пост
# 3
и ние правим 4 години на 2 ноември ... Laughingтова с хотела го полу4их миналата година беше супер  Embarassedследя с интерес...да преписвам Peaceидеи
Виж целия пост
# 4
В момента ми хрумва-една нощ на хотел в някой хубав апартамент с шампанско,вана и свещи  Heart Eyes
....прекрасна идея!!!ЗА!
Виж целия пост
# 5
И ние скоро имаме годишнина, ще следя темата с интерес.
Виж целия пост
# 6
Малееей, дорбе че ме подсетихте. И ние имаме скоро ама наште са ... :blush:13г. Как минава това време а newsm78?
Виж целия пост
# 7
Направи го връщи!Купи хубаво вино,направи едно голямо красиво плато от различни мезета,много разнообразни(например хапки от кашкавал и зелени маслини,пастърма,направена на розички,малки солени бисквитки,отгоре шприцовани с пастет,резени шунка,пълни с топено сирене и т.н.),сложи две хубави чаши за вино,завържи за столчетата им изящни панделки,купи цветни слънчеви салфетки и ги сгъни нестандартно.Вземи от някъде червена хартия и изрежи от нея много сърца,после ги пръсни по масата и направи от тях също пътечка от вратата до масата.Купи пакет чаени свещи(например малинови) и ги пръсни навсякъде около масата(дори и по земята).Приготви любима музика,облечи си онези дрехи,с които се чувстваш най-красива и женствена,пръсни покривката с любимия си,най-неустоим парфюм! И накрая,вземи няколко карамфила,разкъсай им всичките листенца и ги посипи навсякъде!Оттам нататък ти си знаеш !!! Пожелавам ти една красива,незабравима и страстна годишнина,каквато съм сигурна,че заслужаваш  Hug
Виж целия пост
# 8
LEI идеята ти е много добра, но при нас е трудно осъществима при положение че дребния не ляга по рано от 11, а и няма на кого да го оставим Sad .
 P.S. Единственото което ми хрумна на мен е като заспи дребния ( стига и ние да не сме заспали разбира се) - с една бутилка червено вино пред камината Simple Smile
Виж целия пост
# 9
Допълвам: листенца от рози във ваната и много свещи или сърце от листенца в/у спалнята.
Виж целия пост
# 10
Честита годишнина.  bouquet
Аз подарих на мъжа си off road преживяване от този сайт:
http://www.gift.bg/
Има и много други интересни неща.
Ето и темата, която пуснах тогава. Може да ти е от полза.
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=121532.msg2230708#msg2230708
Весело изкарване.
Виж целия пост
# 11
Ние също на 12 декември правим 8 години!  Simple Smile
Ще следя темата с интерес, защото до този момент все още нищо не съм измислила, а много ми се иска да е нещо специално!
На нашите годишнини обикновено родителите ни се смятат автоматично поканени и почти не сме имали до сега възможност да празнуваме насаме. Но тази година вече сериозно възнамерявам да бъде нещо неповторимо! Wink
Виж целия пост
# 12
И ние скоро имаме годишнина, ще следя темата с интерес.

И ние Peace
Виж целия пост
# 13
Честита годишнина!
 И ние на 12 декември правим 3 години.
 Та да се върна на темата.Романтична вечеря на свещи вкъщи или на ресторант с нощувка.Задължително шампанско.По добре на ресторант.Така няма да се грижиш за нищо и няма да ставаш да сервираш,а ще посветите цялото си време един на друг.
    ПРИЯТНО ИЗКАРВАНЕ!  bouquet
Виж целия пост
# 14
Ние другия месец правим 3 години, та съм намислила да го водя на вечеря в един нов лъскав ресторант и толкоз ..  Laughing
Живи и здрави, за 5-та годишнина ще се постарая повече ..  Grinning
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия