Само моят брат ли е такъв?

  • 3 910
  • 51
Здравейте, искам да ви питам как сте с братята и само моя ли е темерут. Така съм полудяла, че не искам да го виждам скоро. Той никога не ми е изпълнявал молбите обаче онзи ден прекали.  Падна ми акумулатора на колата и понеже бях много близо до тях ( на долната пряка) му се обадих да дойде. Първо дойде след 20 мин. нищо не направи и се държа грубо а когато го помолих да ме закара до нас, защото бяхме две майки с децата и багаж ми заяви че можел най рано след два часа ( при положение че не е на работа). Направо полудях. С кола до нас е не повече от 10 мин. а с гр. транспорт са две превозни средства и сума ти ходене пеша.  Само моя ли е такъв #Cussing out
Виж целия пост
# 1
Ами да ти кажа- не си случила на брат. Дано поне на снаха да случиш Wink
Виж целия пост
# 2
Май и на нея не съм случила Sick
Виж целия пост
# 3
 newsm12 гррррррр,нямам думи.Аз нямам брат, но вуйчо ми е същия-него нищо не го интересува, освен работата му-кисне си там денонощно,за да не го занимават роднините му-няма много работа,просто бяга от действителността там.Баба ми и дядо ми ако го помолят да ги закара някъде-до лозето,примерно-настава бунт направо и те вече не го карат-молят комшията за това!!!веднъж искаха да им изнесе хладилника от апартамента,понеже те не могат да се справят-направи го след 2 месеца молби.А понеже,той работи в сервиз,спомням си майка как го моли около година да ни поправи видеото, той го взе,накара ни да купим 2 много скъпи части за него и да му ги дадем,за да го поправи,а след известно време се оказа,че го е продал на части и ни каза,че не ставало за нищо това видео:shock:
Виж целия пост
# 4
Ами аз брат нямам, но мъжа ми има сестра. Винаги й помага, когато има нужда от нещо винаги й дава. Обичат се много и много си помагат.
Виж целия пост
# 5
Тогава може и проблемите с брат ти да идват именно от нея .
Виж целия пост
# 6
Тогава може и проблемите с брат ти да идват именно от нея .

Не не е тя проблема.
Виж целия пост
# 7
Е тогава явно просто си е такъв . Въпрос на характер .
Виж целия пост
# 8
Аз си имам златен брат и много се моля да не ми се падне снаха, която да тръгне да го променя. Мъжът ми също много се грижи за сестра си. Въпрос на характер мисля.
Виж целия пост
# 9
Бели кахъри. Радвай се, че имаш брат.
Виж целия пост
# 10
Брат ми е с четири години по-голям от мен и живее в чужбина.Сигурна съм обаче, че само да му кажа" ела си, имам нужда от теб",никакви въпроси няма да ми зададе повече, а ще хване първия самолет.Не си показваме всеки ден колко си липсваме, но когато трябва да го докажем, винаги сме го правили.Съжалявам, че с брат ти не се разбирате, спри да го молиш за каквото и да било, както и да му правиш услуги и дано разбере, че сте едно семейство. Simple Smile 
Виж целия пост
# 11
Моят брат е много добричък. Каквото го помоля помага и не само на мен. Но той пък от добрината си страда и доста хора му се качиха на главата.
Виж целия пост
# 12
ми гадна работа е това,
просто не го моли за услуги повече и не разчитай на него за нищо, не се ядосвай, един ден може той да опре до теб , тогава му го върни, обърни му и ти гръб
малко крайно се изказвам знам, но така го мисля ,
Виж целия пост
# 13
Е тогава явно просто си е такъв . Въпрос на характер .
Според мен и на възпитание
Виж целия пост
# 14
Тук не чета другата гледна точка. Пита ли го Защо, а той обясни ли? Щото е много трудно понякога да кажеш-Долитам веднага и съм на ваше разположение. Може да е имал ангажимент, може да е имало някаква работа покрай детето (ако има дете), бла-бла варианти.
И обратното, ако той ти звънне, би ли долетяла, ако имаш голяма заетост? Например-къпеш  и приспиваш детето?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия