къде празнувате ражденните дни на децата си

  • 1 864
  • 41
здравейте
кОй, къде предпочита да празнува рожденните дни на децата си и защо?
Виж целия пост
# 1
Досега сме празнували винаги вкъщи.Защо ли?Ами първо,защото така ни е някак по-спокойно и уютно,второ-в заведение ще ни излезе по-скъпо,а финансовите ни възможности не са големи.
Виж целия пост
# 2
Досега сме празнували и 2-та си рождени дни в заведения, където има отреден детски кът!
Така можем да съберем всичките деца, които желаем да поканим заедно с техните майки /а у дома такова място няма!!!/
По предварителна уговорка - се прави украсата, нося си тортата, някакви сладки и бонбони, поръчвам на място: сандвичи или пици, ядки, сокчета, напитки.....!!!
По този начин съм спокойна, че мога да събера всички и после няма да има едно ГОЛЯМО чистене!!! Laughing
Виж целия пост
# 3
Аз няма да отговарям, защото е ясно - детски център.
И понеже никъде не харесвах как го правят, реших да си направя  детски център както на мен ми харесва.
То пък взе, че хареса и на другите! Simple Smile
Виж целия пост
# 4
Ами правили сме РД и в къщи и на заведение. Жалко, че няма възможност за избор на две опции. Аз лично смятам, че след  3г. е по-добре в детски център, до тогава няма занчение.
Виж целия пост
# 5
За сега и двата сме ги празнували в Пинокио
Виж целия пост
# 6
Първият беше в ресторант с родата.
Два в Макдоналдс, но не специално организирани.
Останалите у майка ми, защото там отсядаме като си ходим по родните места  Simple Smile Събираме и другите баби и лелята с братовчедите и чичото с гаджето и става купона  Simple Smile

 offtopic
Поля, като гледам снимките от сайта ти виждам, че хич не си сбъркала да си направиш твой детски център  Simple Smile
Струва ми се, че си направила едно невероятно място, където децата остават наистина със страхотни спомени  newsm10
Виж целия пост
# 7
Първия в къщи,
втория и третия на заведение,
от тук на там само в парти клуб Hug
Виж целия пост
# 8
Първия РД празнувахме в къщи, после 3 в Мак Доналдс, 3 в Патиланци, 2 в заведение. А утре ще празнуваме в боулинга на Sky City newsm44
Виж целия пост
# 9
Къде предпочитам и къде са били са две различни неща.
Виж целия пост
# 10
В детски клуб, мисля, 4е там най се забавляват Peace
Виж целия пост
# 11
Два рожденни дни, и двата в къщи.
Виж целия пост
# 12
Първия в къщи,
втория и третия на заведение,
от тук на там само в парти клуб Hug

и при нас така Simple Smile
само с разликата, че в парти клуб ще от тази година (и за двете деца) - просто досега нямаше хубав такъв в града ни.
Виж целия пост
# 13
МакДоналдс, детски клубове с организирани забавления. за мен е по-лесно и спокойно, а и децата се забавляват повече в такава обстановка. Обаче имам проблем-големият ми син вече е прекалено голям за там и незнам догодина какво ще правим.
Виж целия пост
# 14
Предпочитам да е навън. Защото:
1. Да са свободни и неограничени децата да играят.
2. Ако съм вкъщи ще съм много заета с подготовка и суетня по гостите и няма да мога да обърна внимание на детето си(горчив опит)
3. Каним само деца, а не цялата рода, разни баби лели, чинки и т.н.
4. Финансово е същото така че ...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия