Някой от вас виждал ли е такива контакти?

  • 4 238
  • 30
Някой от вас виждал ли етакива контакти да се продават в България? Евентуално цена?

http://cgi.ebay.de/Steckdosen-versenkbar-EVOline-Edelstahl-Steck … dZ1QQcmdZViewItem

извинявам се за дългия линк, но така и не разбрах как се правят къси линкове.

Виж целия пост
# 1
Определено са странни Rolling Eyes
Виж целия пост
# 2
Страхотен дизайн, определено са много практични. Ако ги откриеш на нашия пазар непременно пиши къде!!!
Виж целия пост
# 3
хммммммм... хич не се впечатлих  Thinking
Голяма щуротия ми се види тоз контакт...

Късмет в търсенето  Peace
Виж целия пост
# 4
много хубав контакт, направо да се влюбиш... трябва да се обърнеш към някой вносител на такива щуротии. аз се сещам за ОБОБЕТЕРМАН България, но не знам дали имат такива дизайнерски Wink
Виж целия пост
# 5
Якичък е да добре ще е ако го намериш да кажеш и на нас.Успех в търсенето.
Виж целия пост
# 6
И аз не съм виждала такива, но определено се впечатлих PeaceИнтересни са като дизайн
Виж целия пост
# 7
Ние имаме един такъв.
Виж целия пост
# 8
това не е ли просто дупката на бюрото, през която минават кабелите? newsm78
Виж целия пост
# 9
И ние имаме такъв - това е отвор с капак /конзола за кабели, ако не бъркам/ - продават се в магазините
където продават кабели, контакти и т.н , напр. Мосю Бриколаж и т.н
 
Виж целия пост
# 10
И ние имаме такъв - това е отвор с капак /конзола за кабели, ако не бъркам/ - продават се в магазините
където продават кабели, контакти и т.н , напр. Мосю Бриколаж и т.н

Да, но доколкото виждам от снимките, има и контакт, който стои точно под конзолата някак си закрепен...  newsm78 Иначе се продават бюра с готова конзола, или си купуваш конзола и си правиш дупка, пък контакта ти е на земята и само кабелите минават през нея...  newsm78
А може и да бъркам...
Виж целия пост
# 11
това не е ли просто дупката на бюрото, през която минават кабелите? newsm78
Да и ние имаме такава дупка на бюрото за кабелите. Не е контакт. В Мосю Бриколаж ги има.
Виж целия пост
# 12
Това, за което говорите, се нарича розетка за кабели.

Такава с контакти обаче не съм виждала. Може да се провери евентуално в магазините за офис-мебели.
Виж целия пост
# 13
това не е ли просто дупката на бюрото, през която минават кабелите? newsm78
Да и ние имаме такава дупка на бюрото за кабелите. Не е контакт. В Мосю Бриколаж ги има.

  Точно скрити контакти са. Вижте надолу картинките.
Виж целия пост
# 14
Не е капак за кабели, не е розетка, а е контакт, който се вгражда в плота и при необходимост се издърпва нагоре.  Този тип контакт е патентован от една немска фирма и четох, че е получил някаква награда за иновация, 2002  мисля беше.  Тъй като съм на етап кухня в обзавеждането си мисля, че това е наистина оригинално решение и бих си го сложила. Интересно ми беше дали някои го внася и дали се продава такова нещо в БГ, защото тук в чужбинско най- евтината цена за такъв контакт, която намерих е към 130 лв и ми се струва меко казано соленичко.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия