деца със симтоми за бронхиална астма

  • 577
  • 5
ЗДРАВЕЙТЕ,МАЙЧЕТА
МОЙТА ДЪЩЕРИЧКА НАПРАВИ ВЕЧЕ 2 ПРИСТЪПА CryИ ДОКТОРИТЕ МИ КАЗАХА ЧЕ АКО НАПРАВИ ОЩЕ 1 ЩЕ ПОЧНАТ ДА Я ВОДЯТ АСМАТИЧКА НЯКОЙ МОЖЕ ЛИ ДА МИ ПРЕПОРЪЧА ДОБЪР СПЕЦИАЛИСТ В СОФИЯ
Виж целия пост
# 1
Sad Питай в Здравния форум, сигурно ще ти помогнат с повече информация! Успех! Дано няма повече пристъпи!  Praynig bouquet
Виж целия пост
# 2
Не се притеснявай - повечето деца с бронхити ги водят асматици.Ние бяхме на 40 дни,когато за първи път лежахме в болница със спастичен бронхит-после още 2-3 пъти до към 3-4 год.Сега е на 9 и само спомените ни останаха от въпросната бронхиална астма.Имаше 1 лекърка в МА в детското белодробно - казва се Гизова - много беше в час с този проблем - един единствен път ходихме при нея,но след напътствията които ни даде не сме правили повече тежки пристъпи.Имам някъкъв тел.,но не съм сигурна дали е все още актуален - 5-16-31 (в.492)
Виж целия пост
# 3
Разликата между спастичен бронхит и бронхиална астма е в честотата и силата на пристъпите. Казали са ти вече доктор Гизова. Мисля, че специално за дечица с подобни проблеми добър беше д-р Памуков към клиниката по пулмология. Ще те объркам обаче, ако ти кажа че е точното име. В Дир Бг има клуб алергии - дадени са координатите на много специалисти в София като можеш да попиташ и кой е съответно добър лекар. Успех и не се притеснявай   bouquet Ако заболяването е хванато рано, детенцето ще се оправи с възрастта
Виж целия пост
# 4
ЗДРАВЕЙТЕ,МАЙЧЕТА
МОЙТА ДЪЩЕРИЧКА НАПРАВИ ВЕЧЕ 2 ПРИСТЪПА CryИ ДОКТОРИТЕ МИ КАЗАХА ЧЕ АКО НАПРАВИ ОЩЕ 1 ЩЕ ПОЧНАТ ДА Я ВОДЯТ АСМАТИЧКА НЯКОЙ МОЖЕ ЛИ ДА МИ ПРЕПОРЪЧА ДОБЪР СПЕЦИАЛИСТ В СОФИЯ
meryland, наистина по-добре питай в здравния форум там ще имаш повече отговори.
П. С.  систър, писането с големи букви се приема като крещене.  bouquet
Виж целия пост
# 5
  bouquet многи ви благодаря
 Praynig дано всичко да се оправи
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия