Химичсеки пилинг в Бургас?

  • 1 209
  • 7
Искам да си направя химически пилинг, за да премахна петна останали от бременността. Предпочитам да е при дерматолог, а не при козметичка. Моля споделете опит ако сте правили подобни процедури в Бургас.
Виж целия пост
# 1
Днес отивам при д-р Джорова. Препоръча ми я д-р Джелебова. Ако някой е чувал нещо за нея, моля да сподели.
Виж целия пост
# 2
Знам, че взима доста скъпо. Моя приятелка беше ходила при нея преди години и остана доволна, не беше за химически пилинг обаче
Виж целия пост
# 3
Моя колежка, си прави при нея химичен пилинг в началото на годината. Процедурата струва 60лв., а трябва да се направят най-малко 4-5, отделно си купуваш кремчета за фотозащита.
След месец по кожата на лицето й, се появиха петна newsm78, които нямаше преди пилинга.
Аз имах проблем с кожата на лицето, след втория прием ми каза че няма нужда да ходя повече при нея, а след първи преглед ми каза че като отмине обрива (каза ми да си купя крем и фотозащита, които аз вече ползвах) ще търси причината за проблема и евентуално ще се правят някакви процедури. Да не кажа, че се държа грубо, след като настоявах да ме лекува.
Иначе съм чувала добри отзиви за нея  Thinking. Шарен свят.
Виж целия пост
# 4
Моя колежка, си прави при нея химичен пилинг в началото на годината. Процедурата струва 60лв., а трябва да се направят най-малко 4-5, отделно си купуваш кремчета за фотозащита.
И на мен ми каза същото - 4 процедури през 8 дни по 60 лв е процедурата. Една мама от Пловдив писа наскоро за такъв пилинг, но процедурите и са през месец и струват около 100 лв. ако не ме лъже паметта. За съжаление не открих друг дерматолог, които да прани пилинг. Затова и пуснах тази тема - за повече инфо.
Виж целия пост
# 5
1
Виж целия пост
# 6
Моя колежка, си прави при нея химичен пилинг в началото на годината. Процедурата струва 60лв., а трябва да се направят най-малко 4-5, отделно си купуваш кремчета за фотозащита.

И на мен ми каза същото - 4 процедури през 8 дни по 60 лв е процедурата. Една мама от Пловдив писа наскоро за такъв пилинг, но процедурите и са през месец и струват около 100 лв. ако не ме лъже паметта. За съжаление не открих друг дерматолог, които да прани пилинг. Затова и пуснах тази тема - за повече инфо.

Има още един дерматолог д-р Спирова, намира се близо до площада "К и М" в уличката към "Малебу", но не знам дали прави пилинг. Някои козметички предлагат тази процедура, но не са дерматолози.

Моя приятелка си прави химичен пилинг в клиника Малинов - София, процедурата струваше 100лв.
Виж целия пост
# 7
bg-mama,писах в темата "Къде в Бургас..." на Яна  и тук ще следя,защото и аз имам нужда от подобна процедура,но честно казано ме е страх , там забравих да пиша ,че д-р Орешкова ми каза 30 лева.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия