Обръщат ли ви внимание...?

  • 2 268
  • 15
Пичове,искам да ви питам,когато отидете с жена си на консултация,лекарите разговарят ли с вас или обръщат внимание само на половинката ви. Cry Разбирам че бременната е тя ,но все пак и аз имам въпроси,а те ме гледат като баща виновното си дете. #Bad Talk Направо ми късат нервите. Close
Виж целия пост
# 1
Споко, после пък сестрите от бебешката консултация много се кефят на татковците  Flutter  . Понякога чак ми идва да й фрасна един на нашата Hands Fist
Виж целия пост
# 2
Няма такова нещо Grinning  Поне при доктора, при който ние ходехме. Не съм пропуснал нито една консултация. Доктора беше страшен пич, акушерката в кабинета също. Аз първия път се чудих дали да влизам, но той я изпрати да ме извикат от коридора. Говорехме си за работа, компютри и някои актуални теми от време на време.
Къде ходите вие? Сменяй доктора Grinning
Виж целия пост
# 3
Цитат на: vath
Няма такова нещо Grinning  Поне при доктора, при който ние ходехме. Не съм пропуснал нито една консултация. Доктора беше страшен пич, акушерката в кабинета също. Аз първия път се чудих дали да влизам, но той я изпрати да ме извикат от коридора. Говорехме си за работа, компютри и някои актуални теми от време на време.
Къде ходите вие? Сменяй доктора Grinning


Доктора аз го избрах,защото е добър професионалист и за това не ми се ще да го сменям,а и впечатленията ми не са само от него,а и от други лекари с които сме имали контакт.Затова исках да разбера само на мене ли ми прави впечатление или има и други.
Виж целия пост
# 4
Понеже моят съпруг е доктор, аз винаги съм била в обратната ситуация.Независимо на какви прегледи сме присъствали, свързани с моето или на децата състояние, докторите винаги разговарят със съпруга ми като с колега, а аз си стоя отстрани, сякаш нямам нищо общо с разговора.Понякога ми е било неприятно, но ги разбирам и се опитвам да не се сърдя.
Виж целия пост
# 5
Аз също не се сърдя,не оставайте с грешно впечатление,просто ми е неприятно. Чувствам се като некъв лайнъо на който му казват "не се обаждай като неразбираш" Blush
Виж целия пост
# 6
Докато бях бременна, съпругът ми влизаше с мен да гледа бебето на ултразвук и никога не са го игнорирали.
Сега ходим заедно при педиатърката, той често задава въпроси и педиатърката му отговаря без да го гледа "като баща виновното си дете".
До лекар е.
Виж целия пост
# 7
Мъжа ми /vath/ вече ти е отговорил, но искам и аз да допълня. Според мен зависи и от възрастта на лекаря, не казвам, че е вианги определящо, но важи в голяма степен. И лекаря, при който ходихме на ЖК и този, при който раждах бяха млади и по-лесно приемаха бременността като обща. До преди няколко години бащата не беше допускан и в родилна зала, но нещата вървят на добре Grinning А може и да си е до човека, има големи темерути Grinning
Виж целия пост
# 8
Цитат на: idaraiza
Понеже моят съпруг е доктор, аз винаги съм била в обратната ситуация.Независимо на какви прегледи сме присъствали, свързани с моето или на децата състояние, докторите винаги разговарят със съпруга ми като с колега, а аз си стоя отстрани, сякаш нямам нищо общо с разговора.Понякога ми е било неприятно, но ги разбирам и се опитвам да не се сърдя.

И аз бях така...и така свикнах все към него да се обръщат, че сега като заведа детенце не преглед и слушам с половин ухо  #Splat   - какво, кога и колко да пие и т.н. Опитвам се да запомня, разбира се, но знам, че не е фатално ако пропусна или забравя нещо, защото татенцето минава после през кабинета на педиатърката и тя му дава пълно инфо за всичко...
Честно казано, хубаво е да имаш лекар в къщата...

П.С. Но пък като ходех сама на прегледи винаги много внимателно и подробно ми обясняваха всичко  Laughing ... хм, друго си е, да си жената на д-р Еди-кой-си  Wink Laughing
Виж целия пост
# 9
Явно наистина си е до лекаря. Моят не се оплаква от невнимание. Но и тук е нормално таткото да е навсякъде (от правенето до раждането Wink че и в отглеждането)
Виж целия пост
# 10
- Докторе, никой не ми обръща внимане...
- Следващия!
Виж целия пост
# 11
Е за какво ти е да ти обръщат внимание бре ?Simple Smile Какво искаш ? Да те питат "Как си?" ли ... като имаш питанка питаш и това е. За тях ние не представляваме кой знае какъв интерес. Какво като сме бащите ?! Тях ги вълнува състоянието на майката, а оттам и на бебето. Кво ти обяснявам - не си малък, сещай се. Simple Smile
Виж целия пост
# 12
Цитат на: Future pere
Е за какво ти е да ти обръщат внимание бре ?Simple Smile

Как за какво? Да обясняват и на него, за това. Ние тази сутрин ходихме заедно на видеозон да ни гледат наследството, и лекарката като започна едни обяснения на таткото-ето тук му е главата, краката.....към мен не обръща монитора и аз да видя....ъхъ....такава е нашата докторица, прави съпричастни татковците колкото може повече! Sunglasses
Виж целия пост
# 13
Цитат на: Туфи
Ние тази сутрин ходихме заедно на видеозон да ни гледат наследството, и лекарката като започна едни обяснения на таткото-ето тук му е главата, краката.....към мен не обръща монитора и аз да видя....ъхъ....такава е нашата докторица, прави съпричастни татковците колкото може повече! Sunglasses

Е това е ясно...
Виж целия пост
# 14
Зависи от настроенито.
Понякога се радват на различно присъствие от това на дебели жени, особено ако са акушерки или гинеколожки.
Понякога не обръщат специално внимание.
Моето мнение е, че не би трябвало да се възприема като нещо специално присъствието на таткото-общо взето, къде другаде да бъде, освен ако не може да излезе от работа.
Понякога се дразня, защото моят задава въпроси, които, ако слушаш акушерката, ще кажеш, че са най-важните въпроси, които е чула през седмицата.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия