съвет за спокойна нощ

  • 604
  • 6
бебка яде 4 пъти дневно- 8ч грис със сирене, 12ч домашно месно пюре, 16ч кисел или каша и 20ч АМ- правя 210 вода +7 л и рядко го изпива цялото. От 10 дни изобщо не спи спокойно, буди се нощем, понякога даже си играе 1-2часа...А през деня не спи много 2 пъти по около 40 мин, като последно е преди 16ч. Чудя се да не е гладна, време ли е да и давам нещо повече за вечеря или просто зъбки я мъчат. Искам да питам  кога замествате вечерното мляко, кога давате бисквити с млякото, защото по спомени на батко давах супички и пюрета вечер към 11 месеца.
Виж целия пост
# 1
Не вярвам да е гладна, след като хапва по 210 мл. вечер. Най вероятно са зъбки. Според мен докато си иска вечер мляко, не е необходимо да го заместваш с нищо.
Виж целия пост
# 2
Аз слагам малката по-късно да спи за да може да не се буди много , много презз ноща, но пак се буди де, но за бибероната само Peace
Виж целия пост
# 3
Копирам си поста от другата тема:

Четох, че след 6-тия месец много бебета започват да се будят нощем и да са неспокойни по неизяснени причини. Изобщо не става дума за глад. Бебетата просто започват да се будят. Иво беше същият. Докато навърши 6 месеца спеше непробудно, но от седмия нататък започна да се буди всяка нощ. 2-3 пъти докато се усетя за кокво става дума съм му давала мляко, но реших, че няма нужда от това. Просто го гушвах при мен и така заспиваше.
Нощните събуждания при него спряха преди има-няма 2 месеца. Вече спи по цяла нощ.
Искам да кажа, че не е задължително твоето бебе да се буди от глад.
Виж целия пост
# 4
Неспокойният сън е най-вече заради никнещите зъбки,както и от вече осъзнаваните преживявания от деня!Храната ви е достатъчна!
Виж целия пост
# 5
И моята мома се буди много нощем.Заспива само с мляко,не можем да насмогнем на ФРИЗОЛАК,но и  каката беше така след 6 месец много се будеше.
Виж целия пост
# 6
благодаря за отговорите, явно положението е нормално. Засега изгонихме тати в друга стая-поне той да спи, а ние ще си будуваме  Shocked
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия