Към Пловдивските мами !!!!

  • 557
  • 8
 Става въпрос за магазина на Чиполино в Пловдив, който е на Кукленско шосе 21. Та въпросът ми е следният: дали има голям избор на колички и кошари, работи ли в събота и неделя и доколко (ако някой знае). Мисля да си направим една разходка до там та за това Ви моля за информация.

  bouquet Предварително Ви благодаря и лек ден от мене
Виж целия пост
# 1
Това ,което със сигурност мога да ти кажа е ,че там по-старите модели колички са със по-ниски цени.
Виж целия пост
# 2
 Sta много ти благодаря за отговора   bouquet
Виж целия пост
# 3
Мисля, че работят в събота до обяд, но все пак се обади и попитай. Това са им телефоните: тел: 032/600-891, 600-892
Виж целия пост
# 4
Може и да е късно и вече да си ходила, но сега видях темата.
Работи от Понеделник до Петък от 8:30 до 17:15 часа, има всички модели на Чиполино и Бейби Макс, както и други детски продукти с марката Чиполино, има и много промоции, както са писали и по горе. Събота и Неделя НЕ работи.
Виж целия пост
# 5
Незнам защо но там е по-скъпо от другите магазини и търговията. Моята количка там струваше 240лв. а от търговиите на Брезовско я взех - 210лв. и за спортните кошари по същия начин. Поне когато ние търсихме беше така сега незнам  newsm78
Виж целия пост
# 6
И аз си мислех, че магазинът е фирмен на Макском, но се оказа, че си е отделна фирма и цените са почти същите като в Штъркел и Хиполенд например. Но определено има доста по-голям избор.  Peace
Виж целия пост
# 7
Не е по-евтино, напротив, освен това обслужването е...нямам думи  Crossing Arms една намръщена кака  #Cussing out
Нашата количка я взехме от Хиполенд за 189 лв., а там беше 240  #Crazy
Виж целия пост
# 8
Ами понеже моето бебе стана рекламно лице на Чиполино и го наглрадиха с талон за покупки на стойност 200 лв., ходихме през седмицата и му взехме лятна количка тип Виола за 89 лв., много е хубава, колело, което става на люлка за 60 лв. и едно музикелно куче- количка за прохождане за 47 лв. Имаше голям избор на колички и колелета, също и на кошари, но не съм сравнявала цените в другите магазини, тъй или иначе имах възможност да избирам какво да взема за 200 лв.
 А магазинът наистина е фирмен на Макском.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия