А, аз като порастна ще отворя.....

  • 6 015
  • 107
Гледах онази реклама  за кредитите за нов бизнес и си мисля как хората се решават да си сменят попрището на 35-45 години. Сменят областта в която работят, града, държавата...
Аз си харесвам работата и си мисля, че дори да  имам пари и възможности не бих започнала нещо ново. От друга страна това сигурно е страшно зареждащо и събуждащо мероприятие...
Та въпроса ми е: бихте ли сложили точка на досегашният си живот и да се пробвате в нова насока? Не  става дума да сте в безизходица, или да не си харесвате работата. По скоро питам, имате ли си някаква мечта, на която при определени условия (финансова сигурност,  достатъчно време), да се посветите?
Виж целия пост
# 1
аз бих си отворила книжарничка.........
Виж целия пост
# 2
Хотел Simple Smile С 2 липи отпред Simple Smile
Виж целия пост
# 3
Списание ми се издава, даже съм си набелязала някои членове на екипа  Grinning
Виж целия пост
# 4
Имам да  Hug Искам да отворя ресторант и сладкарница специално за семейства с дечица. От опит знам колко е трудно с малко дете да отидеш някъде за 2-3 часа да разпуснеш, а да не говорим ако нямаш баби на разположение. Виждам го в мечтите си и толкова искам да се осъществи. Задължително ще има огромна стая за забавления с аниматори + външна детска площадка. Тези неща определено липсват в момента на доста места, а на други са твърде недостатъчни.
Така като гледам форума ще имам доста добра клиентела  Embarassed Hug
Виж целия пост
# 5
jullianna ме подсети, че по едно време исках да отварям дтска кухня, но с меню, съобразено с всички изисквания на здравословната кухня......като ресторант........снабдена с детски столчета за хранене до всяка маса........предлагаща само фрешове , пюрета и супи от био - продукти......
Виж целия пост
# 6
Частно училище с мои изисквания и с нормални такси, профил математика, но това е само мечта.
Виж целия пост
# 7
Имаме земи на Априлци - около 7 дка . Представям си , че ще продам част от тях , а на останалата земя ще построя хотелче , с басейн , с хубав ресторант , с понита по зелената трева ... мечти , мечти  Wink
Но това след 40 годишна възраст  Laughing

Виж целия пост
# 8
  Бирен бар, с десетки видове бира и готина музика или чаена къща. Малка филмова къщичка, като една човешка длан дето се вика, ама това след като спечеля шестицата. Обаче първо трябва да пусна фиш.
Виж целия пост
# 9
бих отворила заведение, в което да звучи любимата ми музика. ама като се има впредвид вихрещата се чалга, май ще фалирам ooooh!
Виж целия пост
# 10
Много мечти имам.Даже са по скоро блянове.
Покрай малкия много голямо желание имам за кафенце с хубава оградка и голям детски кът. piasyk
В нашия град няма удобно място където да седнеш с проходило дете без да те е страх че няма да излезе на пътя.

Идейката за хотелче също не е лоша но аз по-скоро я виждам като малък семеен хотел на 3-4 етажа разположен в сенчеста горичка на 100-200 м от плажа.  grinning039

ммм мечти...
Виж целия пост
# 11
...ресторантче заедно с тате Grinning. Той ще майстори месата, а аз салатите и чуждестранната кухня Simple Smile.
Виж целия пост
# 12
Хапка, ще поканиш ли в бирения бар  Mr. Green

На мен ми се заминава за Смолян - шеф да бъда там Simple Smile
Ама.. сложно, не зависи от мен, и поне 5 години як гърч в предприятието, преди да бера плодовете.. Бих ги вложила в малка къщичка ... еех, мечти!
Виж целия пост
# 13
  Чесън, разбира се! А след това ще варим сладко от вишни в двора на къщичката ти Sunglasses и ще си бърборим до 2!
Виж целия пост
# 14
Сладко от вишни! Тревожех се, че не се долавя японската визия на къщето, благодарско за оценената идея Laughing .  Начи - в софето да бъде строено, нали??

Днес ми е ден за спам, май-май  Mr. Green
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия