Може ли замр.кърма да предизвика обрив?

  • 490
  • 6
 Забелязах, че когато преди време дадох замр.кърма малката получи нещо като обрив - ситни пъпчици по слабините. Мазах с пиоктанин и Пенатен крем и се оправи. Преди 2 дни пак дадох замр.кърма и вчера пак се появиха такива пъпчици...Дали има връзка? Или е просто съвпадение?
Виж целия пост
# 1
Според мен не е това. Аз също замразявах, докато имах кърма. Не знам, не ми звучи логично. В какво замразяваш?
Виж целия пост
# 2
Аз също съм давала ,но никога не са се получавали подобни обриви.
Виж целия пост
# 3
Според мен не е от замразяването. Но може в деня в които си се цедила (щях да кажа доила  Laughing) да си яла нещо по-особено, което дразни бебето. Ако и двата пъти даваш размразена кърма от същата партида, логично е реакцията към нея да е една и съща.
Виж целия пост
# 4
А правилно ли замразяваш/размразяваш кърмата?
Виж целия пост
# 5
Замразявам в контейнери Авент и съхранявам в камерата на хладилника. Размразявам я, като я оставям в хладилника от предната вечер. Преди да дам на детето я опитвам, да не би да е развалена, но си е ОК. И друг път съм давала, но последните пъти това стана....А иначе, на ден най-много 1 доза замразявам
Виж целия пост
# 6
И аз не съм имала проблеми, доскоро давах от замразената и никога не е имало проблем. Аз я размразявах на водна баня, но знам, че и в хладилника може.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия