Каква вода пие бебчо

  • 1 982
  • 56
Здравейте отново сега ме интересува каква вода преварявате за бебчо ?
Купувате ли специална бебешка на Девин?  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 1
Преварявах вода за млякото, докато излезе "Девин" с розовия етикет, от тогава купуваме нея, "Трънска Банкя" или "Thorn Spring".

Вода в чист вид пропи чак на 1 година и 3-4 месеца, давам пак от тези.
Виж целия пост
# 2
Преварявах до към 8-9 месеца.След това Девин с розов етикет  Hug
Виж целия пост
# 3
аз преварявам и ще преварявам докато пият АМ, може би до 1,5г. Не смятам, че минералната вода е подходяща за деца до 3г. - колкото и слабоминерална да е все пак има минерали, които не е ясно точно как влияят на организма. За изворна и трапезна вода- може но след 1,5г.
Виж целия пост
# 4
... За изворна и трапезна вода- може но след 1,5г.

Защо?
Виж целия пост
# 5
Ние сме на розовата Девин, с нея й правя чайчето на Хип и й давам да си плакне устичката след храна.
Виж целия пост
# 6
нямам логично обяснение, но аз лично АМ ще правя с преварена вода, а катои преварявам за млякото не ми пречи да преварявам и за пиене - нали Simple Smile
Виж целия пост
# 7
 преварена минерална на Девин с розовият етикет
Виж целия пост
# 8
"Thorn Spring".
Виж целия пост
# 9
Минералната НЕ трябва да се преварява, защото се концентрира още повече  Hug
Виж целия пост
# 10
До 3 месеца преварявах чешмяна за пиене,до 8 месеца-Горна баня,като в момента,в който заври,я махах от котлона,след 8 месеца не преварявам.Не съм фен на розовите етикети.Млякото приготвях и приготвям с чешмяна вода.
Виж целия пост
# 11
Преварявах чешмяна първите няколко месеца, след това zапочнах да му давам иzворна (на нея пишеше, че става zа малки бебета).
Сега пие само минерална.
Виж целия пост
# 12
Девин-изворна-розовият етикет Peace
След седмия-осмия месец не я преварявам.
Виж целия пост
# 13
Девин-изворна-розовият етикет Peace
След седмия-осмия месец не я преварявам.
И аз давам от нея!Но я редувям и с чишмяна.
Виж целия пост
# 14
До година и два -  три месеца преварявах а сега редувам чешмяна с минерална на Девин с розовият етикет. Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия