Въпрос за лична карта.

  • 572
  • 8
Дъщеря ми този четвъртък навършва 14 години и трябва да си извади лична карта.Но тя днес се сети,че трябва да ходи до фотото за да си прави снимки,а до четвъртък има много училищни и други ангажименти и няма да може да отиде да подаде документи в МВР за издаване на лична карта.
И ето го най-накрая въпросът ми. BlushАко подаде документи няколко дни,след като е навършила 14 години,дали ще ни глобят? Tired
Виж целия пост
# 1
Не.
Виж целия пост
# 2
Мерси много!  bouquet
Виж целия пост
# 3
МИСЛЯ ЧЕ ИМА ЕДНОМЕСЕЧЕН СРОК .
Но все пак провери.
Виж целия пост
# 4
Срокът е 1 или 3 месеца  Hug Не съм много сигурна колко точно, но няма да е по-малко от 1 месец  Hug
Виж целия пост
# 5
аз и изкарах на 16 и не  ме глобиха
Виж целия пост
# 6
Ееее,ние чак месец няма да се бавим! Laughing
Но ако не учат пак другият понеделник ще свършим непременно тази работа. Grinning
Защото една позната ми каза днес,че на датата на навършването на 14 години,трябва да имаме вече подадени документи,иначе-глоба! ooooh!
Виж целия пост
# 7
Ами по принцип срока е едим месец, но не е проблем ако закъснеете. Има някои дето си вадят първи документи чак 2-3 години след като са навършили 14 год. Трябва да има глоба, но не се налагат по принцип на непълнолетни, поне при нас е така.
Виж целия пост
# 8
Аз си смених личната карта 2 години и нещо след като се ожених, а имам четвърто име - с тире съм. В районното ми казаха "Ама вие е трябвало в срок от 2 месеца, не от 2 години да си я смените, до сега не ви е бил валиден документа за самоличност и сте подлежели на глоба при проверка" Аз казах "голяма работа, нали не са ме проверили" и нищо не се случи - не ме глобиха, просто ми издадоха нова ЛК  Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия