СПЕШНО ПОМОГНЕТЕ!!!!!!! (непоносима хрема,бременна съм в 6 месец )

  • 4 509
  • 23
Здравейте мамчета,от 3 дена имам непоносима хрема,бременна съм в 6 месец и почти не мога да дишам.Чак утре след обяд съм на лекар но няма да издържа още една нощ да не спя от запушения нос.Мога ли да си сложа само по една капка ксилометазолин или рискувам нещо за бебо.Препоръчайте ми нещо моля ви ,ще полудея.......................... #Crazy Cry #Crazy
Виж целия пост
# 1
Здрасти, можеш да се мажеш с Ринолекс. Аз когато бях бременна също имах този проблем и моят лекар това ми разреши да мажа. Помага и отпушва носа. Ксилометазолин не слагай ,противопоказно е.Ако имаш възможност питай по тел. джипито ти за Ринолекса и го започвоай помага наистина.Успех!
Виж целия пост
# 2
Миличката! Не знам какво да ти препоръчам, но се надявам да се оправиш! Успех  bouquet
Виж целия пост
# 3
Направи си парна баня, ако не помогне не вярвам да ти навреди   bouquet
Виж целия пост
# 4
Пробвай със Стеримар или физиологичен ратвор - ще се почувстваш доста по-добре Peace
Виж целия пост
# 5
няколко капки лимон разредени с вода. може да си слагаш по-няколко капки от разтвора. действа, не вярвам да вреди.
ако е свързано с гърлото може да смесиш 1ч.л. сода с ,1ч.л. сол и няколко капки йод.сложи и малко вода и се жабури през няколко часа. много помага
Виж целия пост
# 6
Капки за нос Пиносол, билкови са, стават за бременни и кърмачки. Аз ги ползвах много пъти. Бързо оздравяване!  Peace
Виж целия пост
# 7
Аз използвах  Пиносол, но има и Нисита - гел за мазане в носа става и за бебо и за бъдещи мами   preggo дано ти помогне!Много е досадно - преживявала съм го и аз два -три пъти през бременността си! Close
Бързо се оправяй! newsm10
Виж целия пост
# 8
ама защо е противопоказан ксилометазолина...та това са капки за нос newsm78....
можеш да пробваш с малко мед в ноздрите, но е доста неприятно
Виж целия пост
# 9
ама защо е противопоказан ксилометазолина...та това са капки за нос newsm78....
можеш да пробваш с малко мед в ноздрите, но е доста неприятно
Да капки за нос са , но въпреки това те влизат в организма нали, а в състава им на тези специално има противопоказни медикаменти за бременни и кърмещи. Това е. Simple Smile
Виж целия пост
# 10
Мацка пробвай с Биопарокс, аз с него се оправях и гърлото и носа. а и мисля, че не е противопоказен при бременност! бързо оздравяване
Виж целия пост
# 11
Пробвай Стеримар.
Виж целия пост
# 12
На мен ми препоръчаха физиологичен разтвор (подсолена вода) , чай и витамин С аз си добавих и бонбони Гулия актив за гърлото мисля че няма да ти наяреди.
Желая ти бързо оздравяване  bouquet
Виж целия пост
# 13
Peace
Виж целия пост
# 14
детски ксилометазолин за период до 2 седмици можеш да слагаш. предписвал ми го е акушер-гинеколог като бях бременна.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия