проблем с гледането на клипчета в интернет (flash)

  • 840
  • 11
имам проблем  влизам в сайт за гледане на клипчета и ми пи6е ч трябва да инстална flash   даите линк към  това не6то или помогнете с не6то
                                                                          БЛАГОДАРЯ
Виж целия пост
# 1
Не те ли препраща автоматично към страницата,за да го свалиш?
Виж целия пост
# 2
не    само ми пише че трябва да инсталирам flash
Виж целия пост
# 3
http://www.adobe.com/shockwave/download/index.cgi?P1_Prod_Version=ShockwaveFlash
Виж целия пост
# 4
mersi reflex     tova pomogna no osven nwgo trqbwa6e da instalna i mozilla
Виж целия пост
# 5
www.flirt4e.com/test.php?tid=208029699
Виж целия пост
# 6
mersi reflex     tova pomogna no osven nwgo trqbwa6e da instalna i mozilla

Защо?Само през Мозила ли ти отваря правилно сайта?Или просто ти е предложил?Както и да е,вече си имаш един в пъти по-добър от IE браузър Simple Smile
Виж целия пост
# 7
да само през мозила ми отвори фаиловете с този flash пи6е ми 4е става само за мозила и опера                mersi
Виж целия пост
# 8
Както и да е,вече си имаш един в пъти по-добър от IE браузър Simple Smile
Сложи си новия IE 7. Мисля, че няма да съжаляваш.
Виж целия пост
# 9
И него имам.Когато му сложа допълнителен Google бар,не ми дава възможност да отварям нови табове,а само нови прозорци.
Виж целия пост
# 10
Не ми е ясно за какво ти е тоя Гугъл бар, ти си знаеш. ВИнаги съм мразел подобни плъгини. А и ако има пробем, то той е в плъгина, не в осовната програма.
Виж целия пост
# 11
Спестява ми отвяряне на друга страница и въвеждане на адрес,за да ми го изкара.Абе...свикнала съм с него.Все пак предполагам,че в най-скоро време ще си го оправят,все пак ИЕ трябва да се "разбира" с екстрите си Wink
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия