Препоръчайте ми педиатър от Ст.Загора

  • 6 085
  • 13
Мами от Стара Загора-помагайте при избора за педитър.....искам да сменя на всяка цена нашия педиатър и бих искала да ми препоръчате някой наистина способен.... Peace
Виж целия пост
# 1
Мами от Стара Загора-помагайте при избора за педитър.....искам да сменя на всяка цена нашия педиатър и бих искала да ми препоръчате някой наистина способен.... Peace

Д-р Соня Кайракова и двете ми деца са при нея и съм много доволна.  Peace
Виж целия пост
# 2
Къде е кабинета й?
Виж целия пост
# 3
Препоръчвам ти с две ръце д-р Паулина Коджейкова.Кабинетът и се намира на "Руски",след втора поликлиника в Германо-българския център на втория етаж. Peace
Виж целия пост
# 4
Ние сме при Девлова, а кабинета и е на "Княз Борис " 43  точно под енергото.
Виж целия пост
# 5
Ние сме при д-р Щерева в детска поликлиника и изобщо не съм доволна от нея защото нищо не ми обяснява и това чакане за детска консултация е много досадно защото там е винаги пълно с хора....и затова много искам да запиша бебка при друга която ще провежда детска консултация в кабинета си
Вашите тегления и мерения ня бебчовците ви в кабинета ли ги провеждат педиатрите ви newsm78
Виж целия пост
# 6
Препоръчвам ти с две ръце д-р Паулина Коджейкова.Кабинетът и се намира на "Руски",след втора поликлиника в Германо-българския център на втория етаж. Peace
Коджейкова работи ли като джипи?

Иначе моите деца са при д-р Недялка Станчева - кабинет 36, в същото ДКЦ, където е и Щерева. Доволна съм, от много години ходим при нея, нямам забележки. Само дето малко залита към АБ за всеки сопол, ама аз така или иначе си преценям сама, след като ми даде диагнозата на детето.
Виж целия пост
# 7
Ние сме при д-р Стефан Дамянов.Кабинетът му е с общ вход с Втора аптека/под Алана/
Виж целия пост
# 8
Какво да ти кажа....сменила съм и Станчева и Кайракова-не съм доволна и от двете, но има мами, които много си ги тачат.....за Коджейкова съм чувала само добри неща, но при нея не сме били....сега личната ни лекарка ми е втора братовчедка и съм доволна-въобще не чакам ....друго си е да имаш роднинска връзка....
Виж целия пост
# 9
Аз съм при Аврамова, намира се на Трите чучура под Билла.
Доволна съм най-вече от това, че се сържи чудесно, човешки...
Разчита на преценката ми като майка, има ми доверие и не се прави на свръхкомпетентна. Дава направления винаги, когато поискам или прецени, че не може да се справи сама с проблема.

Много е важно да знаеш какво търсиш в един педиатър. Аз например държа да имам насреща си добър диагностик, какъвто е тя и в същото време да не ми се меси за въпроси, които зависят изцяло от моето решение... например - кърмене, захранване, алтернативно лечение и т.н.
Виж целия пост
# 10
А бе то май в детска поликлиника процедират така.....за най малкото и веднага изписват антибиотици.....там са събрани всички лекарки от старата дегенерация и нашата е и тя една малко вече ку-ку Mr. Green и затова искам нов педиатър
Виж целия пост
# 11
Много е важно да знаеш какво търсиш в един педиатър. Аз например държа да имам насреща си добър диагностик, какъвто е тя и в същото време да не ми се меси за въпроси, които зависят изцяло от моето решение... например - кърмене, захранване, алтернативно лечение и т.н.
Това е основното. За мен моето джипи е добър вариант, защото е добър диагностик, освен това ми дава винаги направления за специалист. Консултациите са в отделно време, не с емешат с болните (в друго помещение са) и се спазват часовете за ДК.

Че нямало да ми даде новите препоръки за захранване на СЗО, хич не ми дреме. Никой педиатър в СЗ не ги дава. Децата за това си имат майка, да чете и да решава. За мен еважно като ида, да мина бързо, да ми даде вярна диагноза, пък аз оттам насетне си решавам - АБ ли ще вземам, краката в гореща вода с морска сол ли да топя или да ги водя да им леят куршуми  Laughing
Виж целия пост
# 12
Д-р Кайракова ул.''Господин Михайловски  27 (бивша Донъо Пехливанов)под Столетов ето и тел:64 22 64 и 0888321856 отделно са консултациите и прегледите. Peace
Виж целия пост
# 13
благодаря ви старозагорски мами  bouquet ще видя какво ще правя с избора си
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия