евтина аптека в София

  • 2 048
  • 5
препоръчайте ми някоя аптека която не работи с големи надценки...налага ни се да ползваме доста дълго време лекарство което не е никак евтино и търсим от къде можем да го купуваме по-изгодно...
Виж целия пост
# 1
Аз бих ти препоръчала Ремедиум, всичко което съм купувала от тях е по-евтино, отколкото в другите,  обикновено със стотинки, но при тези непрекъснати покупки и това си е важно. За лекарствата не мога да преценя, защото обикновено купувам само оттам. По принцип по-ниски са цените в големите аптеки или такива, които са част от верига, защото те пазаруват в големи количества и съответно цената за тях е по-ниска, което се отразява и на крайната цена. В Софийски аптеки обаче (които май са най-голямата верига аптеки в София)  цената е по-висока отколкото в Ремедиум и Санита. Аз на твое място бих се обадила да попитам каква е цената за сравнение.
Виж целия пост
# 2
Не знам в коя част на София сте, но в Младост 3, на пазарчето,  има една аптека, която е най-евтината, в която съм влизала. Голяма е, ако се случи някое лекарство да го няма, може да се поръча. Не съм обърнала внимание как се казва тази аптека, но ако те интересува ще погледна и ще пиша пак. За сравнение там сироп Стодал стура 4,37, осцилококцинум 4,96. Друго не помня напоследък да съм купувала.
Виж целия пост
# 3
много благодаря за отговорите Hug
diddi можеш ли да провериш за УРСОФАЛК 250мг - цена за блистер
Виж целия пост
# 4
Най-евтината аптека която съм намерила се намира на бул.Сливница срещу сергиите с цветя на Женския пазар."Санита" се казва и пише,че работят на складови цени и там наистина е доста по-евтино.Проверете  Peace
Виж целия пост
# 5
За мен пък най-евтината е зад бензиностанцията срещу Пирогов. Държат ниски цени, защото човекопотока е огромен. Поне така мисля Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия