Закъснение

  • 976
  • 14
Здравейте, момичета на мен ми закъснява вече месец и ще се побъркам. Правих си три теста за бременност, който се оказаха отрицателни.
От доста време се опитвам да забременея но не се получава. Преди година и половина ме оперираха от киста на десния яйчник. Правих си хормонални изследвания, който се оказаха добре.  Утре имам час за д-р Ангелов / аз съм от Велико Търново/ и ще се побъркам от притеснение.
Ако Вие може да ме насочите към някой друг специалист ще съм Ви много благодарна.
Виж целия пост
# 1
Стискам палци силно да си бременна  newsm17 newsm51
Виж целия пост
# 2
Защо не си направи кръвен тест?
Ако си бременна, ще покаже със сигурност, въпреки че щом вече месец не ти идва и тестовете са отрицателни, причината според мен е друга.
Дано утре стане ясно при лекаря.
Успех Hug
Виж целия пост
# 3
с месец закъснение, ако има бременност, тестовете едва ли щяха да са ти отрицателни. Може би е друга причината- хормонална.
Дано греша.
Виж целия пост
# 4
Или ановулаторен цикъл, нещо хормонално и на мен ми се струва.За месец все тестовете щяха да хванат. Thinking
Виж целия пост
# 5
simply , здрасти Simple Smile
Ама ти не казваш кога за последно си прави тест? Ясно, че си направила три, ама ако е било малко след закъснението, може заради това да не са показали положителен резултат. Ако си ги правила скоро и отново са отрицателни - на лекар. Желая ти успех  bouquet!
Виж целия пост
# 6
Или ановулаторен цикъл, нещо хормонално и на мен ми се струва.За месец все тестовете щяха да хванат. Thinking

И аз си мисля същото, но все пак дано да грешим и да ни се похвалиш утре с хубава новина  Hug
Виж целия пост
# 7
 simply , ужасно силно се надявам утре да крещиш с цяло гърло за бъдещо бебче Hug
Виж целия пост
# 8
 Cry оказа се  фоликуларна киста. и ми изписаха Оргаметрил 2х1.
Някой може ли да ми каже нещо повече за това лекарство.
Благодаря.
Виж целия пост
# 9
В проблемното има няколко теми за Оргаметрил - потърси ги с търсачката  Peace
Виж целия пост
# 10
И аз имах три отрицателни теста, но бях бременна - желая ти го от сърце  Grinning  thumbsup
Виж целия пост
# 11
Cry оказа се  фоликуларна киста. и ми изписаха Оргаметрил 2х1.
Някой може ли да ми каже нещо повече за това лекарство.
Благодаря.
Много съжалявам  Cry , но пък ти пожелавам от все сърце съвсем скоро да се излекуваш и да видиш така мечтаните от всички нас  EFP   bouquet
Виж целия пост
# 12
И аз имах три отрицателни теста, но бях бременна - желая ти го от сърце  Grinning  thumbsup

Добре де, защо не четете развитието на темат?! Само през един постинг от твоя авторката е писала, че няма бебе, а има проблем !!!

simply, съжалявам. Дано бързо се разреши проблема и скоро да ни се похвалиш с хубавата новина  Hug
Виж целия пост
# 13
Благодаря на всички. Вие сте чудесни  Hug
Виж целия пост
# 14
Пожелавам ти повече успех следващия път.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия