до кога само с връзки и рушвети

  • 718
  • 6
За първи път се сблъсках с този проблем,когато трябваше да ни приемат в яслата.Изведнъж се оказа,че нямало места,а след два дни разбрах,че са приели дете,чиито документи бяха подадени едва преди месец,а аз чаках 1 година,после още няколко биаха приети,все на деца от квартала.Пак отидох,но отговора беше същият-места няма...После ,доста по- късно разбрах,че при директорката не се ходило с празни ръце,и освен това било добре някой да й се обади и да уреди нещата...но торбичката пак си е задължителна! newsm78
Сега същото нещо се повтаря с детската градина,чувам,че приемат само ако "някой "даде"препоръки"т.е.търсете си "връзки"Убедих се че места има ,но не за всеки...Какво да правя?Как да реагирам?Не съм от хората,които се ползват от нечии протекции
Виж целия пост
# 1
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=136423.0
Виж целия пост
# 2
И аз се сблъсках със същото...само не мога да разбера защо просто не си сложат отпред списък с цените , за да е по лесно!
Аз мисля , че така ще е по-добре!
Плащаш-получаваш! А така да ходиш с разни пликчета и да правиш тънки намеци си е голяма простотия.
За сега съм на никъде!
Виж целия пост
# 3
Обади се във вашата община.
Иначе те разбирам, няма оправия  Sad
Виж целия пост
# 4
Iko,и какво като се обадя в общината ,като дори и там,този който отговаря за просветата,върши същите услуги,знам го от първа ръка.
Виж целия пост
# 5
Iko,и какво като се обадя в общината ,като дори и там,този който отговаря за просветата,върши същите услуги,знам го от първа ръка.

Да, знам, така е за съжаление. Просто дадох предложение. Моя колежка го беше правила и имаше ефект.
И аз имах проблеми със записването и то преди 5 години, виждам че сега не само не се е оправило нищо, ами и по-зле става.  Sad
Виж целия пост
# 6
само се чудя,сега е така,ами ,когато дойде време за училище?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия