Другата седмица в Вторник ще идваме в София и имам един тъп въпрос.

  • 782
  • 9
Ще идваме в София за да вадим третата сливица на Светли но ще идваме само ние двамата (без таткото). Тъй като ще съм сама с багаж и малко бясно дете, което тича навсякъде ще трябва да ползвам такси за да стигна до клиниката. Преди време така се качих на едно такси дето на първия завой и беше навъртяло 30 кинта. Въпроса ми е какво такси да хвана за да не платя на първия завой пак 30 лева.

Естествено въпроса ми е към майките в София! От сърце моля модераторите да не ми местят темата в клюкарника! Като получа информацията можете и да изтриете темата нямам претенции. Предварително благодаря на тези, които ще ми отговорят!
Виж целия пост
# 1
На фирма Ок са най-точни.
Ако си с автобус, дори имат стоянка на автогарата и ще ти е много удобно.
Виж целия пост
# 2
Защо не кажеш в колко часа ще идваш и къде ще отивате на преглед????
Виж целия пост
# 3
    Дайте и телефон на таксита ОК да си повика такси за връщане. Мама Кали изгоря във Варна преди 2 месеца. Ама аз се проявих катао следовател, намерих таксито с 2 чанти багаж вътре без шофьора, обадих се на полицията и си взехме поне багажа. Сега си отварям очите на 4. Онова караше на 1.59
Виж целия пост
# 4
    Дайте и телефон на таксита ОК да си повика такси за връщане.
973 21 21 e телефона
Виж целия пост
# 5
Момичета имам лоша новина. Току що получих e-mail от лекарката, която ми уреди нещата там и тя каза, че доктора е в отпуск до 22.11 което ще рече, че няма да правим операцията там! Все пак сега ще говоря с мъжа ми да решим какво ще правим и по всяка вероятност утре ще дойдем в Сф. за лекарствата и за контролния преглед. Самата операция ще видим къде и как ще е. А иначе и контролния преглед, и операцията, и лекарствата всичко е в детската клиника по пулмология към Александровска болница. Клиниката се намира точно зад Майчин дом. Майчета плановете ми се объркаха жестоко! Сега ще говоря с мъжа ми и ще видим какво ще правим.

Шамми целувки мила!

Благодаря на всички ви, че се включихте!
Виж целия пост
# 6
Е решихме утре идваме поне за лекарствата и за прегледа пък другото друг път и на друго място.
Виж целия пост
# 7
Защо не опитате да направите операцията в Плевен?
На племенника ми миналата пролет му махнаха там третата сливица и сестра ми беше много доволна. Всичко било ново и много чисто, а доктора много добър.
Ако се интересуваш ще я питам за повече подробности.
Виж целия пост
# 8
В Ботевград имат лазер и правят операцията безкръвно та май там ще е. Все пак благодаря за предложението  bouquet!
Виж целия пост
# 9
Момичета благодаря ви! Преди малко се прибрахме благополучно.


Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия