Тестът за бременност-кога най-рано резултат?

  • 1 451
  • 31
Здравейте, искам да ви попитам, тестът за бременност кога най-рано след евентуалното зачеване може да даде резултат?
Виж целия пост
# 1
На първия ден след закъснението, но на гинеколог поне след 4-5 дена от закъснението,защото може и да не видят бременноста .
Виж целия пост
# 2
на някои пише 3-ти ден от зачеването  Rolling Eyes
при моят 28 дневен цикъл,съм правила тест на 28-ят и вторият път на 30-ят ден,и дната пъти ми е дало положителен резултат.мисля че тестът беше Шуър... (незнам какво... Joy))
Виж целия пост
# 3
няколко дни след закъснението
Виж целия пост
# 4
На мен ми показа на 10-я ден след зачеването, не съм чакала да ми закъснява. Беше Шуърчек Mr. Green
Виж целия пост
# 5
Ами аз си направих тест в деня в който трябваше да ми дойде и ми отчете бременността. Шуърчек Peace
Виж целия пост
# 6
Не казвам, че е невъзможно, но поне е много трудно да ти покаже теста още преди да има закъснение. Изчакай поне ден или два и тогава прави тестове...иначе просто ще даваш всеки ден по не знам колко пари и все ще си разочарована.
За видеозон - поне 2 седмици закъснение трябва да имаш, а при вагиналния има шанс да се види бременност и по-рано.
Успех Hug!
Виж целия пост
# 7
За най-сигурен резултат трябва да е поне денят след закъснението. Аз също си правих Шуърчек 10 дни след зачеването, но ми даде отрицателен пък си бях вече мноооого бременна  Joy. Зависи от нивото което е достигнал хормона, който отчитат тестовете за бременност. Понякога дори дни след закъснението дават отрицателен резултат именно поради факта, че хормона не е достигнал достатъчно високо ниво за да бъде засечен. Затуй се препоръчва теста да се прави рано сутрин с първото ходене до тоалетната, защото тогава нивото на хормона е най-високо за достатъчно точен резултат.  Peace
Виж целия пост
# 8
При мен беше положителен 3-4 дни преди закъснението.Резултатът е в подписа ми Wink
Виж целия пост
# 9
3 дни след закъснението пишеше на Surecheck.
Виж целия пост
# 10
2-3 дни след закъснението. Аз изчаках 10 дни, въпреки че бях сигурна какво ще покаже.
Виж целия пост
# 11
Погледни в Искам бебе -там има много писано по темата - и за това кой тест е най - надежден  Hug
Виж целия пост
# 12
Моя беше + в деня в които трябваше да ми дойде.
Виж целия пост
# 13
Няколко дни след закъснението.
Виж целия пост
# 14
Няколко дни след закъснението.
Пак си зависи от овулацията ,но при мен показа ,един ден след закъснението .
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия