Имаме въшки. Какъв препарат?

  • 137 625
  • 49
Току що открих на малкия въшки. Лекарката ми не вдига телефона и не знам с какво да третирам главичката. Моля помогнете ми! Той е на 1г и  6 месеца.
Виж целия пост
# 1
Питай в аптеката.
Виж целия пост
# 2
Никс се казва, ефикасен е. Но не знам дали става за толкова малко дете. Питай педито /като си вдигне телефона/ или в аптеката.
Виж целия пост
# 3
мас,гас и оцет Crazy
бабешки лек,но незнам пропорции.... Rolling Eyes
Виж целия пост
# 4
Никс е много ефикасен,но попитай дали става за толкова малко дете.А иначе е като шампоан,хубаво мирише и много лесно се разресва косата с гребенчето.Ако му е къса косичката като заспи го чисти.Малък е и иначе няма да стои за да го чистиш.
Виж целия пост
# 5
Много ви благодаря мамчета за отговорите! Ще питам и в аптеката утре.
Виж целия пост
# 6
Защо ще го мажеш с разни отрови........подстрижи го и го изкъпи.........
Виж целия пост
# 7
Защо ще го мажеш с разни отрови........подстрижи го и го изкъпи.........
Най-добре!
Виж целия пост
# 8
ммм да, лоша работа!
питай в аптеката за детски препарат, и всички в семейството се налага да се третирате, леглото, дрехите на детето... от сега нататък му парфюмирай главата, явно е предразположен...
и аз бях развъдник като малка, майка ми се виждаше в чудо
Виж целия пост
# 9
Още един глас за Никс!  Peace
Виж целия пост
# 10
Питай в аптеката.
Преди си спомням имаше един шампоан много беше ефикасен, но за име изобщо не мога да се сетя.

Апропо, от яслата ли ги е донесъл.
Виж целия пост
# 11
Никс  Peace

Ние бяхме на 10 месеца, когато за пръв път се мазахме с това чудо  Crazy
Виж целия пост
# 12
НИКС-много ефикасен.
Виж целия пост
# 13
От няколко дни и моята само се чеша по главата. Поглеждам я днес и какво да видя, цялата е в гниди. Въшки не открих. Този Никс не го намерих при нас, но купих лосион Виприн. Въпросът ми е , като я намажа след това трябва ли да отстранявам космите с гнидите. Спомням си в моето детство, че баща ми с часове ги изрязваше.
Виж целия пост
# 14
Изчисти гнидите и после си вземи от аптеката препарат който се маже профилактично не си спомням името му.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия