За марката Chipolino!

  • 2 868
  • 24
Здравеите,мам4ета!
Искам да ви попитам дали ползвалите от вас коли4ки на марката
Chipolino са доволни,защото в един магазин ми казаха 4е клиентите
непрекаснато правили рекламации.
Виж целия пост
# 1
До сега в моят магазин съм приела една рекламация на количка Чиполино и то след като и беше изтекъл гаранционият срок но я отремонтираха в сервиза без проблем. Понякога дефектите се дължат на неправилната експлоатация на количката в смисъл претоварване с много допълнителни тежести.
Виж целия пост
# 2
ние за сега сме доволни - имаме лола и виола...но има и мн недоволни....мисля, че зависи и от модел, начин на експоатация...и малко късмет...все пак за толкова пари - толкова....
Виж целия пост
# 3
Майки те около мен много оплакват от тях.
Виж целия пост
# 4
Аз нямам Чиполино, но мамите около мен с такива повечето са доволни  Grinning В смисъл, че не са се счупили или развалили. Но повечето познати майки са ползвали количките няма и година, така че за по-дълго експлоатиране не знам  Rolling Eyes
Но пък имаме една мама, която горката носи количката през месец на ремонт и я ремонтират поне месец  ooooh! Изреди всички колички на нейни познати, за да компенсира липсата на нейната количка  ooooh!
Аз се бях замислила сериозно за тяхна лятна количка, но повечето са тежки колкото моята комбинирана в момента и се отказах
Виж целия пост
# 5
И двете ми колички бяха Чиполино, не сме имали проблем. Предполагам, че е и доза късмет. Thinking
Виж целия пост
# 6
Аз се бях замислила сериозно за тяхна лятна количка, но повечето са тежки колкото моята комбинирана в момента и се отказах

така е повечето са мн тежки - аз от виолата за сега съм доволна но само 2 месеца я ползвам, но пък е 6 кг. което е добре...
Виж целия пост
# 7
Аз имам комбинирана количка Папалина на Чиполино. Доволна съм, учудващо лека е за комбинирана количка, лесно се управлява.
Виж целия пост
# 8
И старата и новата все са Чиполино-никакъв проблем-много съм доволна!
Виж целия пост
# 9
Много съм доволна!Дъщеря ми е с комбинирана такава,вече 2 години я ползвам (с пауза от 6-7месеца).
Виж целия пост
# 10
Доволна съм-вече я полазвам година и нещо."Венеция еко" е моделът.Една позната има "Пук"-тя също е доволна ,но и аз мисля  че е въпрос на късмет и експолоатация. Peace
Виж целия пост
# 11
Аз съм фен на Чиполино!
С баткото преди 4 години и нещо купихме Венеция и я ползвам и до днес /разбира се с прекъсване от 2 години. Да имам развалили се неща, но те се дължат на неправилна употреба. Преди 1 седмица се скъса каишката за сгъване на количката, но нищо не пречи да се прибира и така. Все пак това е количка, която основно след употреба се сгъва. Друг дефект е, че механизма за застопоряване на предните колела се счупи и сега се въртят непрекъснато, но все пак тези колички не са направени да се бутат по псевдо тротоарите на Овча купел 2 и макадамени настилки.
Имам стол за хранене Гранд Комфорт на Чиполино и сгъваемото легло на Чиполино.
От всичко съм доволна! Звуча като рекламен агент на марката, но наистина, явно съм попаднала на добри неща! Ще се замисля, да поискам от Чиполино финансова обезпеченост за добрите думи! Laughing
Виж целия пост
# 12
Много ви благодаря за отговорите Wink
Аз за сега сам се спряла на модела ПУКИ
но се притеснявам единствено от това ,4е тука имаме
много павета и незнам до колко въртящитесе колела ще
издържат.
Виж целия пост
# 13
ами можеш да ги заключваш ако видиш, че нещо не са мн стабилни, а може да се окаже, че ще ти е и по-удобно ако са неподвижни. Само гледай модела да е с помпащи се гуми - не знам пуки-то как е но това мн ще омекоти возенето Wink чи по вашите созополски павете ще му се разбълника мозъкът Wink с най-добри чувства към един от любимите ми градове...
Виж целия пост
# 14
Много благодаря за съвета,сега като
ходя да оглеждам за коли4ки ще имам напредвид
и какви да са колелата.4е наистина по тези наще ули4ки
е голямо друсане Wink

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия